Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez mikor évül el? (Történet a...

Ez mikor évül el? (Történet a leírásban)

Figyelt kérdés

Megállított a rendőr, mert figyelmetlen voltam és ráhajtottam egy kerékpárútra. Azt mondta, hogy szabálysértést követtem el, amiért szóban figyelmeztethet, helyszíni bírságot szabhat ki és fel is jelenthet. Mivel büntetlen előéletű vagyok és maximálisan együttműködtem vele, ezért megúsztam szóbeli figyelmeztetéssel, de azt mondta, hogy ha legközelebb bárhol, bármilyen apró csínytevést követek el, azonnal a legsúlyosabbat, avagy a feljelentést fogom kapni.

Kérdésem az lenne, hogy ez mikor évül el?

Mert azt azért nem hiszem, hogy erre még 10 év múlva is emlékezni fognak, de persze ki tudja...


2020. jún. 7. 02:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

😂

2 perccel később már el is felejtette

2020. jún. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

:D

Jófej a rendőr, jól beszaratott téged. Semmilyen következménye nincs.

2020. jún. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit jelent, hogy szóbeli? Azt, hogy szóbeli, tehát nincs írásos nyoma :)
2020. jún. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak annyit jelent, hogy ha pont ő ér legközelebb is közúti szabálysértésen és még emlékszik rád, akkor már megbírságol.

Nem rögzített semmit nyilvántartásban.

2020. jún. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!