Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet ilyen velem a rendőr?

Hogy lehet ilyen velem a rendőr?

Figyelt kérdés

Igazoltatáskor kipakoltatta, a kötlező felszereléseket és hiányolta az izzókészletet.


Én mondtam neki, hogy 1. ehhez a kocsihoz az nem kell, 2 nem is kötelező.

És mondta, hogy márpedig kötelező, hogy legyen minimum 1 izzókészlet. Én erre mondtam, hogy ne mondja már, hát fél éve csináltam a jogsit, akkor még nem volt kötelező. És miért rakjak izzókészletet a kocsimba, ha az ledes és nem lehet cserélni?


Erre megbüntet 25e Ft-ra.


Annyi panaszt fogok tenni amíg le nem tiltják a telefonomat!!!!! Írásban míg ki nem jönnek házhoz zaklatásért!


Ez az autó csakis ledes fényszórókkal rendelkezik, melyek egy áramköri lapra vannak felforrasztva és csak szervíz tudja cserélni. Egy ilyen led panel üzemideje több, mint egy ember átlag életkora. Minek legyen nálam izzókészlet?


Traktorkereket ne tegyek be?


2020. jún. 2. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az izzókészlet izzós autóhoz sem kötelező. Szóval nincs jelentősége a ledességnek.
2020. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom. épp ezt mondom. A ledességet is csak azért hoztam fel, hogy ha mégis kötelező lenne, akkor se lenne semmi haszna.
2020. jún. 2. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mutattál egy 230v-os izzót.

Nem tűnne fel neki!

:-)

2020. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hehe. nagyon vicces.

De ez most komoly. 25e Ft-al "megloptak" ráadásul nem is kötelező.

A következő az lesz, hogy nincs traktorra való pótkerekem?

2020. jún. 2. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mesélsz csak vagy ez tényleg igaz?


Nem kötelező az izzókészlet!


Röviden:

[link]


Jogszabály:

[link]


Ha nem, akkor tegyél a rendőri intézkedés ellen panasz!

[link]


részletek

[link]

2020. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy panasz elég csak tedd meg 15 napon belűl és jól megfogalmazott legyen.

8 nap helyett most a 74/2020 (III.31) kormányrendelet 52.4. szerint most 15 napig tehetsz panaszt.

2020. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

“ A panaszt az intézkedés időpontjától számított egy éven belül lehet előterjeszteni.”

forrás: [link]

2020. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel 2 napja történt az eset még benne vagyok a 15 napban.. Komolyan el se hiszem, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet.
2020. jún. 3. 00:34
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Pedig meg történhet.

Még "olyanabb" dolgok is megtörténnek, ez a tied piti shoz képest, de ne hagyd, mondom tegyél panaszt.

2020. jún. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!