Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan, hogy örlik a...

Van olyan, hogy örlik a gyanusítottat felfelé a rendőrök?

Figyelt kérdés

Teszemfel, ha valakiről aki mondjuk büntetett előéletű valamint van ellene folyamatban pl rablás, és kiderűl, hogy azóta elkövetett egy lopást, a rendőrök pedig tudják, hogy ebben az ügyben is gyanusított és küldenek neki postán levelet, hogy alapos gyanú van ellene ,hogy ő követte el.

Szerintem nincs elegendő bizonyíték, mert akkor nem így levélben küldenék, hogy alapos a gyanú, hanem már egyszerre a boritékban küldenék is vele a gyanusítotti idézést, azt pedig nem küldik. Lehet érte akarnak menni, de akkor amint megtudták, hogy alapos a gyanú, már akkor értemennének.


Leirtam egy esetet.

Valamelyik nap az egyik ismerősömmel beszélgettem és olyanokat mondott, hogy van, hogy tudják ki a tettes, de nem veszik elő azonnal, levélben tudatják, hogy alapos a gyanú, hogy hadd őrőljék fel, hogy ártson az egészségének, meg ünnepek előtt küldik a levelet, hogy rontsák a kedvét, szóval ilyeneket mondott, amit nem nagyon hiszek, mert szerintem a rendőrök ilyennel nemigen szórakoznak mikor millió egy ügyük van, aki ismerősöm mondta, az csak okosnak hiszi magát, közbe pedig nem is ért annyira hozzá.


Ott sántít az egész, hogy szerintem, ha tényleg meg akarják gyanusítani, azt nem közlik előre, mert akkor, esélyes, hogy elérhetetlenné válna, elmenne.


De, hogy igaz-e, valami hozzáértő esetleg tudna válaszolni, hogy van, hogy tudják ki a terhelt, de direkt őrlik, várnak heteket, hónapokat, és aztán valami ünnepnap, vagy születésnapja előtt közlik vele a gyanút?



#gyanú #Postailevél
2020. máj. 30. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok volt az effbíájos film.
2020. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem.

Csak egy okoskodó, okosnak tűnő ismerős mondta és itt kérdezem inkább meg hogy igaz-e, mert ez a rendőrség kategória.

2020. máj. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!