Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből az OKJ-s rendőri képzésb...

Ebből az OKJ-s rendőri képzésből mi igaz?

Figyelt kérdés
Olyat halottam, hogy hamarosan elérhető lesz ilyen képzés vagy már elérhető. Azt szeretném még kérdezni,hogyha jelentkezek a rendőrségen, hogy részt vennék ezen a OKJ-s képzésen akkor nem követelmény az érettségi?
2020. máj. 27. 17:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Figyelj öcsisajt!


Örülj a kis vidéki nyomorodnak, de hidd el nagyon sok ember van aki nem ilyen igénytelen proli, nem éri be ennyivel.


Ez nem minőségi élet. Ez vegetálás. Sok sikert hozzá, élvezd a szociális segély lakásodat a világ háta mögött!

2020. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem tudnál annyit fizetni hogy abba a büdös, szemetes, igénytelen koszfészek fővárosba költözzek! Ezt komolyan mondom!


Jártam már Pesten néhányszor, és az egész főváros leginkább Pécs leg-lepusztultabb területére hasonlít! Szemét mindenütt, igénytelenség a négyzeten.

2020. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

:D


Pedig a nyolcban kaphatják valami jóféle szociális bérlakást. Neked tetszene.

2020. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kaphatnál
2020. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én meg saját kertesházat vettem. Szóval a lakbér: 0Ft. ;).
2020. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25


Dettó.

De az egész biztos nem olyan jó mint egy pécsi szociális lakás, nyugger C szomszédokkal.

2020. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Undoritoak vagytok... Van házad? Akkor fosd körbe és ugrálj benne,hogy volt pénzed rá. Neki meg arra van hogy ott éljen... Undorito ahogy le vannak nézve a nem 600-700-at keresek emberek. De tudod mit nagyon nagyon sokan nem annyit keresnek, de fele olyan idi..k mint Te, mert neked csak pénzed lehet meg egy fosott házad de agyad az nincs...
2020. jún. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!