Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen személyes történeteitek...

Milyen személyes történeteitek vannak arról, hogy valamilyen titeket ért bűncselekmény kapcsán a rendőrséghez fordultatok, de ott nem foglalkoztak érdemben a problémátokkal?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasni ebben a kategóriában, hogy bizonyos bűncselekmények esetében nem érdemes a rendőrséghez fordulni, mert úgysem veszik komolyan. Néhány személyes példára lennék kíváncsi, amikor ez valóban így történt.

2020. máj. 23. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Gyerek koromba elloptak a biciklimet. Nem mertem hazamenni, ezert elmentem a rendorsegre segitseget kerni (nagyjabol 13 lehettem). Orakig varakoztattak, mar keso volt mire egy rendor meghallgatott. Rogtonzott egy random kresz vizsgat, hogy hol kerekparozhatok meg ilyenek ... aztan elkuldtek. Keso volt mar mire hazaertem. Apam megkerdezte, hogy hol voltam? Elmeseltem a tortenetem, erre kek-zoldre vert :)
2020. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kutyatámadás - ez érdekelte később őket, de két napig(!) senki nem vette fel a telefont a helyi rendőrségnél.


Betörési kísérlet, valami fekete, ragadós szurok a zárban - "Cseréljenek zárat, de ezzel nem tudunk mit kezdeni."

2020. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

Egy éjjel lelopták a 2 hónapos autóm alufelnis kerekeit, és az autót felbakolták téglákra.

Rendőrség: ők ezzel nem tudnak mit kezdeni, menjek ki hétvégente a lomipiacra, hátha felismerem a kerekeimet.


Másik történet: Este a kutyámmal sétáltunk, és egy részeg, vagy bedrogozott valaki megtámadott, a földre lökött, rugdalt stb.. Az, hogy nem lett ebből különösebb sérülésem az annak köszönhető, hogy éppen telefonon beszéltem egy hozzátartozómmal, aki történetesen abban az utcában lakott, a telefonon keresztül hallotta a történteket, és 1 percen ott volt. A támadó ezek után elmenekült, de közben néhány autónak letördelte a tükrét, az ablaktörlőit.

Rendőrség értesítve. Mi volt a legnagyobb problémájuk? Mutassam meg, melyik autókról tördelt le az ember valamit.

2020. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!