Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehetek börtönőr?

Hogy lehetek börtönőr?

Figyelt kérdés
Rendőröket vesznek csak fel?

2020. ápr. 24. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Parancsolj.


[link]

2020. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem ajánlom. Kevés fizetés, idegölő.

Menj a rendőrségre a Bűnügyi Osztályra nyomozónak, abban tudok segíteni, ha arról kérdezel.

De, ha te börtönő akarsz lenni, menj. Hogy hogy? Bemész, jelentkezel.

2020. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Köszi.. Tudsz segíteni abban amit mondtál? Nyomozó pályáról?

2020. ápr. 24. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

#2 vagyok.

Tudok.


El kell végezni a NKE-RTK egyetemen a három éves képzést és valamelyik városi kapitànyságra bevesznek magukhoz, ha sikeresen végzel hadnagyként, akkor lehetsz, bűnügyi nyomozó, vizsgáló.


Ezt úgy képzeld el, hogy munkaidőben 8-16 ig, pénteken csak 13.30-ig ülni kell a gép előtt és nyomozni az ismeretlen tettes után, ha vizsgálóként leszel, akkor ismert tettes ellen nyomozol, vizsgálódsz. Néha kimenni kamerafelvétrlt lefoglalni, embereket kihallgatni. Az egyetemen arra is kiképeznek többek között, hogy milyen trükköket, blöfföket, taktikákat kell alkalmazni, hogy az ismeretlen tettesből tanú minőségből gyanusított legyen. Viszont lehet találkoznál olyan tanúval akit nem tudnál beforgatni, mert nem is gondolod, hogy ő is rendelkezik a rendőrség által alkalmazott technikákról, lehet omosabb mint a nyomozó. Ha többször ugyanezt az embert beidézed, akár abban, akár más ügyben, akkor rádöbbensz, hogy nagyon felkészült, sose lesz gyanusított.

Van olyan aki megmondja a nyomozónak a magáét, ha érzi, hogy törvénytelen a nyomozó cselekménye.

Nagyon sokszor kell nyomtatgatni.

Én látom, hogy a nyomozók azt csinálják, hogy ki be járkálnak, állandóan nyomtatnak, fejenként 20 mappa az asztalon. Összességében smit irtam, arra azt értem, hogy korántsem könnyű feladat, de jobb mint a börtönőr szerintem hidd el.


Bár most is azt mondom, hogy a te döntésed mi akarsz lenni.

2020. ápr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező ne alapozz a levike hülyeségeire. Nem normális az ember, elég ránézni.

Erre a kérdésre csak annyit tudok válaszolni, hogy valószínűleg egyik sem a te pályád lesz.

2020. ápr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Miért nem az én pályám lesz?

Te rendőr vagy?

2020. ápr. 25. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem rendőr, ő ügyész. Ismerem.


Ilyen ne higyj, hogy nem a te pályád lesz, azt előre nem lehet tudni. Ha kérdezed, hogy hogy lehetnél az, akkor csak érdekel.


Ezután ki kell próbálni és, ha már ott vagy, akkor, ha hónapok, évek eltelnek, akkor tudod meg, hogy nekedvaló vagy nem.

2020. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyu, ha azt nem tudod kideríteni, hogy hogyan lehetsz börtönőr, akkor te ne akarj nyomozó lenni! Telis-tele van az internet az álláshirdetéseikkel. Írd be a keresőbe, hogy körlet felügyelő, vagy biztonsági felügyelő és láss csodát kidob pár száz találatot. (de ha azt írnád, hogy börtönőr, arra is)
2020. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!