Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha le akarok szerelni a...

Ha le akarok szerelni a BV-től akkor szolgálati út szerint a BIT-nek kell előbb szólnom vagy mehetek egyből az osztályvezetőhöz?

Figyelt kérdés
Tudom veszélyhelyzet miatt nem szerelhetek le,de ha megszüntetik szeretném otthagyni a céget,civil élet nyugisabb.
2020. ápr. 21. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezt nem az illetékestől, elöljáród, feletessedtől kérdezed hanem a gyakori kérdéseken? Miért?
2020. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

A rendőrkapitányságra mehetsz érdeklődni, ott ahol a bűnügyi osztály van, ott van a kapitányságvezető ezredes irodája.


Ahol én lakok abban az épületben van, de nem tudom hova valósi vagy és az adott kapitányságra menj. Biztos, hogy ott is egy épületben van.


Ne osztályvezetőhöz menj, hanem kapitányságvezetőhöz, én tudom hidd el, gondolom a rendőrségre akarsz átmenni, a szavaidból kivéve. Mondanám, hogy megpróbálhatod a megyei mrfk-n is a dandártábornoknál, de nem sok esély, hogy ő tud fogadni.

A városira menj, és nehogy osztályvezetőhöz, hanem kapitánygágvezetőhöz.

2020. ápr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

2.válaszoló vagyok.


Miért pontoznak le, ha jót, hasznosat válaszoltam?


Egyébként nem érdekel a lepontozás, mert a jó válaszokat is össze vissza lepontozzák sokszor.

2020. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert nem vagy hozzáértő Levike. Haszontalan hülyeségeket böfögsz itt össze vissza de már igazából hozzászoktunk.
2020. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Pedig én itt mindig jót válaszolok, vagy igyekszem jót valót, hasznosat válaszolni.

Itt is azt akarom, hogy a kérdező érdemi választ kaphasson.

2020. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!