Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrnek simán lehet...

Egy rendőrnek simán lehet ilyen hobbija?

Figyelt kérdés

Tegnap este utaztam Pestről haza vonattal és felszállt Zuglóban egy srác aki csak Kisújszállásig jött. Beszélgettünk, mondta, hogy rendőrjárőrként dolgozik és a hobbija a vasút, amit munkán kívűl magánéletében űz. Azt mondta, hogy figyeltey hogy ki a mozdonyvezető, mert van mozdonyvezető ismerőse, akkor mozdonyban is el szokták hozni, ha ismerős mozdonyvezető jön.

Civilben szinte mindegyik 2. ember rendőr, aki mrllett elsétálunk, sok rendőr van én is beszélgettem már vagy kétszer így, hogy pont rendőr az illető.

Nem tudom, hogy tényleg a vasút -e tényleg a hobbija, magánéletében, passz. Arra gondoltam, ha ő annyira szereti a vonatokat akkor miért nem mozdonyvezetőnek ment, a MÁV START jól fizet, ráadásul a rendőröknek kemény pszichológiai vizsga kell, ami a mozdonyvezetőnek is, és ha rendőr, akkor átesett a kemény pszichológiai vizsgán és alkalmas lenne vezetőnek.


Szerintetek elhihető, igaz, hogy van olyan rendőr akinek a hobbija olyan, hogy köze nincs a rendőrséghez?


Csak azért kérdezem, mert aki rendőr, annak születni kell és a munkája, hobbija is. Vagy van kivétel?



2020. ápr. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2020. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek PAPOT, aki jár lőtérre!!!
2020. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van katona kolegam, aki tajkepeket fest.

Miert kellene egy hobbinak barmi koze legyen a munkadhoz?

2020. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!