Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan kell bilincsből kiszaba...

Hogyan kell bilincsből kiszabadulni?

Figyelt kérdés
Légyszi csak értelmes válaszokat! Videók és képek is jöhetnek, cikkek, leírások, stb. Nagyon köszönöm!

2020. ápr. 6. 11:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

Rám egyszer mikor elutaztam Békéscsabára, ott egy garázdaságnak és lopásnak vélt gyanú miatt kihívták a rendőröket rám és bevittek, de nagyon rám szorította a bilincset a sötét rendőr. Mondtam neki, hogy miért kell ilyen szorosra, vágja a kezem, azt mondta, hogy azért, hogy ne legyen olyan kellemes, derekt erre van a bilincs. Nem próbáltam kiszabadítani a kezem, mert össze vissza vagdosta volna a karomat az a vacak, tudtam, hogy órák kérdése és leveszi úgyis, lévén nem súlyos az ügy.


Aztán még aznap este voltunk az ügyeletes orvosnál befogadó vizsgálaton, mert ezek bezártak egy éjjszakára fogdába. Az orvos megnézett és többek között mondta azt is, hogy a csuklón bilincs nyomok láthatóak, le is lett papírozva, egy példány az enyém volt. Nagyon bánom, hogy az erős bilincselés miatt nem tettem panaszt az intézkedő rendőrre, pedig bizonyíték is lett volna rá.

2020. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat azoknak, akik azt adtak! :D Azért írtam a rendőrség témakörbe, mert szerintem a bilincseléstechnika ide tartozik, plusz a bilincsből kiszabadulás inkább rendőrség, mint jogok, törvények...
2020. ápr. 6. 22:36
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Levike mi jogon sötétezel le egy rendőrt? Ki mondja meg, hogy azt a bilincset nem te szorítottad saját magadra?
2020. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Aki meg van bilincselve, az nem tudja állítani."

Rajtad még nem volt bilincs.

2020. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 subrette ***** válasza:
100%
Akkor nem tudja a megbilincselt magára szorítani a bilincset, ha bezárják a dupla zárat (rászorulásgátló). A duplazár bezárásához a bilincskulcs végén levő tüske kell. Amíg csak a csuklódra tették a bilincset, addig nyitni nem tudod, de szorosabbra zárni igen.
2020. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Szevasz Levike ;)
2020. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22%
De volt rajtam bilincs és nem tudtam volna szorosabbra húzni, de nem is próbáltam.
2020. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem kérek privát üzenetet.

Nem nyilatkozom! Maradjunk annyiban, hogy volt már rajtam akaratomon kívül.

2020. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!