Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Katonák járják az utcákat, ha...

Katonák járják az utcákat, ha valamit mond azt nekem kötelességem betratani, megcsinálni?

Figyelt kérdés
Pl felkér,hogy menjek haza, én úgy tudom,hogy csak a rendőr áll feletem,és a katona nem okoskodhat
2020. márc. 21. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Igen, kötelességed.

De ilyet nem fog mondani, mert nincs kijárási tilalom.

2020. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
#1: még, keddig.
2020. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedden lesz? Ez hivatalos? Hol van infó?
2020. márc. 21. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Dehogy kötelességed. Neked jogájid vannak nem tudod? Szabadság meg még ki tudja mi. A tász meg a perzsasimogató heltyinki el is mondja ha felhívod őket. Szép színvonalon vagyunk látom.
2020. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D
2020. márc. 21. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A katonák vészhelyzetben különleges jogköre van. Magát az államot, Orbán Viktort testesítik meg. Ilyenkor minden parancsukat azonnal teljesíteni kell. Különben sem tudsz mit tenni, hisz fegyvere van
2020. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"#1: még, keddig."


Szerdáig!

2020. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kevesen tudják, hisz nem volt még rendkívüli helyzet. A hadseregnek ilyenkor teljhatalma van. Minden céget államosíthatnak. Átvehetik a cégek irányítását is, amit még Mészáros sem tehet meg. Ilyenkor ha azt mondja a katona, hogy szíjjad te állat, akkor meg kell tenni, mert ilyenkor ők védenek meg az ellenségtől a koronavírustól és szükséges a szavartalan ellátásukhoz
2020. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

(Én keddet hallottam, hogy legkésőbb hétfőig le kell adni az élelmiszer szállításának útvonalát, logisztikáját, mert hétfő hajnaltól éjféltől - kedd hajnaltól csak is az utazhat aki a munka helyére megy - jön, és erről igazolással is rendelkezik, illetve az élelmiszer üzletek és gyógyszertárak lesznek csak nyitva, de oda is hogy elmehess előtte egy papírt kell kitőlteni, ehhez lesz majd nyomtatván a neten.)

Nem tudom mennyire lehet majd betartani, tartatni, de úgy néz ki, szigorodik. :-(

2020. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Hétvége van, hétfőig hogyan szerzel igazolást a munkáltatódtól? Na és a neten található nyomtatvánnyal mit kezdesz, ha nincs nyomtatód?
2020. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!