Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet betartattni a...

Hogyan lehet betartattni a kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés
Ugye élelmiszert be lehet vásárolni, és ha rendőr kérdezi hova megy akkor azt mondja az illető hogy vásárolni... Akkor is ha nem oda megy...
2020. márc. 19. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sétálni fogok a munkahelyemre, ahol egyébként HO-ban vagyok. A bezártság az én szervezetemre sokkal veszélyesebb.
2020. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 árokpart ***** válasza:
Miért van ezzel kapcsolatban ilyen sok kérdés, mikor ma az operatív törzs egyértelműen kijelentette, hogy még csak fel sem merült ennek a lehetősége. Egyébként meg ha lenne bármilyen további korlátozó intézkedés az lakhelyelhagyási tilalom lenne. Nem hinném, hogy drasztikusan egyik pillanatról a másikra kijárási tilalom lenne a jelenlegi helyzetben.
2020. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olaszországban azt hiszem ki kell töltened egy papírt a személyes adataiddal és a lakásod elhagyásának céljával. Aztán elég egyértelműen bukta, ha több utcával arrébb kapnak el, mint a kijelölt úticélod. Vagy ha egy másik kerületbeli boltot kamuzol be úticélnak, miközben a közvetlen szomszédságodban is van három.
2020. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2! "Nem hinném, hogy drasztikusan egyik pillanatról a másikra kijárási tilalom lenne a jelenlegi helyzetben." Pedig a kijárási tilalomnak csak ugy van értelme. Ha elöre bezengenék, hogy két hét mulva itt és itt lesz k.tilalom, addigra kiürülne a település és az összes virusaikat szornák szét az egész országban.
2020. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem lesz az itthon szerintem. Másreszt engem már hétfőn majdnem meglincseltek a nyugdíjasok a postánál, mert bementem 2 tértivevényes levélért.


Igen, Vuhan város 10 millió lakosából 5 millió meglépett. Nem akarom mondani, akkor szállt le Vuhanból az utolsó gép Milánóban. Kiakadtam rajta. Na hol vagyunk most rá 2 hónapra. Ennyit ért, hogy bejelentették.

2020. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!