Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet nekem ebből probléma?...

Lehet nekem ebből probléma? SOS! HELP!

Figyelt kérdés

Az egyik kollegám volt Németországban ahol koronavírus fertőzött beteg 2000 vannak.

Úgy bepánikoltam, hogy kiirtam Fb-ra, és azt mondták, hogy jelentsem fel őt. Bejelentettem a munkában, semmit nem tettek ennek érdekében. Hogy nekem is lehet belőle problémám, hogy “riasztok panikát”. Nem riasztok panikát, csak félek az én egészségemért, és a családom egészségéért. Hogyha nem jelentem őt fel, nekem is lehet belőle probléma. De már az egész cég tudja lassan. Ezt írtak a neten.


Amikor bejelentettük a nagy fejeknek, akkor a fejek kérdezték tőle, hogy volt-e komolyan Németországban. Hogy nem, csak viccelt. Egész cégben pánikroham van. Nekünk azt mondta, hogy volt Németországban.


Lehet nekem ebből probléma? Vagy 500-1000 ember látta a nyilatkozatomat. Mit tegyek??? Pánikba vagyok esve. Kérlek segítsetek.


2020. márc. 12. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Pánikba vagyok esve."

Lehetsz is. Sajnos a hülyeségre még nincsen gyógyszer és hosszú távú kezelésre is csak a tanulást ajánlják, de nálad szerintem az sem kecsegtet sikerrel.

Németország népessége 82 millió. Abból 2000 fertőzött a lakosság 0,0024%-a. Ha szándékosan akart volna a kollégád találkozni egy fertőzöttel az sem jött volna össze neki ha nem ugyanabban az épületben és irodában vagy ebédlőben van dolguk. Ami egy négyszeres magyarországnyi területen nem egyszerű.

De semmi gond, mivel a kollégád ott volt, te nyugodtan karanténba helyeztetheted magad. Pontosan akkora esélye van annak hogy ő megfertőződött és hozta haza magával, mint hogy te is elkaptad már ezt tőle.

2020. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és vegyél lisztet!
2020. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!