Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért mi jár ha meglátok egy...

Azért mi jár ha meglátok egy rendört elszaladok, s mikor elkap s megkérdezi miért futottam el akkor azt mondom, hogy csak meg akartam futtattni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Ha kövér a rendőr, meg se próbálj elfutni előle!

Ők inkább lőnek, mint futnak...

2020. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiabál, hogy megállni, kötelességed megállni... különben törvénysértés..."minden amit mond felhasználható ön ellen a bíróságon"...


A kérdés mehet a vicc kategóriába

2020. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nos, elmesélek neked egy velem megtörtént sztorit! (2003 körüli)


A haverom és én "enyhén" alvilági alakok voltunk.

Az éjszaka kellős közepén épp mentünk a dolgunk után, amikor megállt mellettünk egy járőrkocsi, kiszálltak, és kérték az iratokat. Én nyúltam a zsebembe a brifkómért, amikor a haverom elkezdett szaladni!


Az egyik zsaru tépett utána, én meg kicsavart kézzel nyomtam egy csókot a motorház-tetőnek. Persze a sprintelő zsaru 50 méteren 100-at vert a haveromra, úgyhogy két percen belül ő is ott állt mellettem hátrabilincselt kézzel.

Elvették az iratait, és lekérdezték a CB-n. A válasz negatív volt tehát nem körözik.

Megkérdezték tőle, hogy akkor miért futott?


A válasza: egy kis esti torna.

Őt bilincscselt kézzel bebaxták a járőrkocsiba, engem elzavartak. Másnap került elő bucira vert fejjel, szétgyomrozva. Kivitték autókázni a Mecsekre. XD

2020. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha futás közbe elkap és földre esel és kitörik a fogad mész sírni hogy te csak vicceltél.


Ki az istennek jut eszébe ilyen hogy viccből futkorásszon?

Felszolit rögtön hogy állj meg.

1. Lehetőség megállsz 5 méteren belül és semmi nem történik max teljesen idiótának néznek teljesen jogosan.

2. Futsz tovább és lehagyod a rendőrt akkor jelentik és elkezdenek keresni.

3. A lehető legroszabb és ha ilyen hülyeséget csinálsz remélem ez lesz.

Utolér rád ugrik leteper és el szakad a ruhád össze törik a telefonod vagy lesz egy jó horzsolásod és ezek még kis sérülések ahhoz képest hogy eltörik a kezed mondjuk.

Ekkor mindenképp ügy lesz belőle és a rendőrök ketten fogják tanúsítani hogy te menekültél előlük és nem álltál meg a Felszolitásra. Na most te itt azt mondod hogy te csak viccből futotál jó lesz mert mindenki rajtad fog röhögni.


Szerintem menj el egy orvoshoz mert ilyen hülyeség épeszű embernek nem jut eszébe.

Mintha dolgoznál egy irodába és oda sz"rnál a másik asztalára. Miért szivatni a másikat?

Mire jó ha magadnak is és másnak is bajt és problémát okozó?

Viccnek szörnyen rossz és semmi nevetni való nincs benne főleg hogy semmi pozitív végkifejlet nem lehet belőle csak is baj.

Semmi más nem tud történni ebből csak baj rossz.

2020. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
moderáld magad
2020. márc. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!