Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen okból vihetnek egy...

Milyen okból vihetnek egy rabot a városházára vezetőszáron, lábbilincsben?

Figyelt kérdés
Nálunk egy nagy téren van a városháza és egyik nap látam, hogy bevezetnek egy elítéltet. A lábbilincs miatt alig tudott szerencsétlen menni. Elég szokatlan szitu volt. Mi miatt visznek oda elítéltet?
2020. márc. 6. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Az alagsorban van a tömlőc.
2020. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, alig tudott menni? Máris sajnálom.

Rohadjon le a lába!


Mellesleg, ha nem ott van a büntetőeljárás, akkor bizonyítási kísérlet miatt simán vihették.

Esetleg olyan ügye volt a városházán ami miatt mindenképpen kötelező volt megjelennie.

2020. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

"szerencsétlen"


Ha ma itt, Magyarországon valaki lábbilincsben van, az valamit alkothatott......4 év egy gyilkosságért, gyanítom akit láttál, lehet, kinyírt egy fél falut 3000ft-ért.


Amúgy bármilyen hivatalos esemény, amihez személyes megjelenés kell, így viszik ezeket az élőlényeket.

2020. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lábbilincset akkor raknak rá, ha esély van szökési kisérletre. Korábbi szökési kisérletek után szigorítottak.
2020. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokat voltam már a rendőrkapitányságon, ráadásul Mo 2. legnagyobb városában.

Ilyet még nem láttam.


Gyilkosokat visznek így, de az a bíróságra való átkísérés a börtönből.


A többi válaszolónak az üzenem, hogy ne ítélkezzen, nem is ismerik a szitut, hogy miért vezették azt az embert úgy akit a kérdező látott.

2020. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!