Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor mit tudok még csinálá...

Ilyenkor mit tudok még csinálálni? Tegnap egy városi rendezvényen voltam mentem jöttem az emberek közt táskában volt a pénztárcám veszem le a táskát nézem nyitva volt a táska eltünt a pénztárca. Többi lent

Figyelt kérdés

Odamentem egy rendőrhöz ilyenkor mi van. Mondta menjek be a kapitánysághoz mondta merre menjek.

Bemendtem mondtam mi volt. Voltam a spárban vettem ezt azt kijottem elpakoltam nézelődök a rendezvényen megálltam egy standnál akartam venni valamit nézem nyitva a táskám. Volt benne egy kis pénz meg a bankkártya. Mondta benn a rendőr hívjam fel a bankot letiltattsm felvette a jegyzőkönyvet

De morálisan akkor se tudom megemészteni.


2020. febr. 23. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó lecke, hogy máskor figyelj az értékeidre. Nagyobb rendezvények a zsebesek ünnepe. Kis bosszúság, még új papírokat csináltatsz.
2020. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megloptak. Sajnos nem te vagy az egyetlen. Ez volt 50 éve, 20 éve meg most is ha valakit kiszemel egy tolvaj a tömegben.

Tényleg nem tudtad hogy ez megtörténhet? Az első amit egy szülő meg kellett volna hogy tanítson neked, hogy vigyázz az értékeidre és a táskádat úgy kell fogni tömegben, hogy ne tudjanak csak úgy belenyúlni. Ettől függetlenül a legóvatosabb embert is meglopják ha a tolvaj őt szemeli ki. Nyilván volt egy fél perc amikor többen álltak körülötted, kicsikét meglökött valaki, még talán elnézést is kért miatta - na ekkor zsebeltek ki. Nem ő hanem valószínűleg a társai.

Nem tudsz mást tenni mint hogy letiltatod a bankkártyádat és legközelebb megpróbálsz jobban vigyázni.

2020. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Odamentél a rendőrökhöz. Mit tudnak tenni. Semmit.

Bementél a rendőrkapitányságra megtetted a feljelentésed, vársz.

Kapsz három hónap mulva egy határozatot, hogy a nyomozást felfüggesztették, mert az elkövető kiléte nem volt megállapítható. Sok ilyen van. 100-ból 10 embert, ha megtalálnak.


Nem ingen lesz meg a tettes, nyilván rutinos volt, kamera nem látott oda.

2020. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!