Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Biztos, hogy rendőr volt vagy...

Biztos, hogy rendőr volt vagy csak mese?

Figyelt kérdés

Novemberben egy tornastúdióhoz mentem, hogy van-e magánóra, de nem volt bent akit keresni kell, viszont volt bent valami női torna. Ezt követően eljöttem és utánam jött kocsival egy 40 év körüli nő, hogy nem-e nyultam valamihez az előtérben, ahol a kabátjukat hagyták, erre mutatott egy pár darab húszezrest és mondta, hogy rlloptam tőle és most visszaadtam, és ez lopás kísérlet. Én kiröhögtem. Erre a telefonját az arcomba nyomja és mindta, hogy lefényképez, de én takartam az arcom, mert én sem és senki nem tűri, hogy egy vadidegen lefényképezze. Még futott utánam és mondta, hogy úgy van, az öltözéket, mindent lefényképezett és beűlt a kocsijába, aztán követett, de egy idő mulva nem láttam. Bementem a lovarda udvarába leülni és egyszer egy civil férfi odajön és mondja, hogy "rendòrség". Mondtam, hogy oké, de mi is van... Azt mondta, hogy a feleségétől ellpotam 100 ezret, ja mondta, az előbbi sziu. Azt mondta, hogy majd mindjárt jönnek a rendőrök és elmesélem nekik. Odajött a nő is és mondta, hogy jönnek ám a rendőrök, egy tényállás már van. A pasi meg mondta a feleségének, hogy "Remélem hamar jönnek, hívjam fel a főkapitányt?", felesége felelte, hogy nem kell. Aztán kijöttek a rendőrök és meghallgattak engem is, mondtam, hogy én ott jártam, és mi célból, de amit a nő állít nem igaz,a nőt is félrehìvták őt is meghallgatták, engem felírtak és mondták, hogy el lehet menni, viszlát, de a főnökjárőr mérgesen mondta.


Amikor odajött tehát a férje, nem nmutatott igazolványt, de mondta, hogy " rendőrség ".


Tényleg rendőr lehetett?


Kicsit összeszedtem a dolgokat, hogy valószínűleg rendőr lehetett a nő is és a férje is, mert a nő olyan szakkifejezést használt, hogy "tényállás", a férje pedig mondta azt is, hogy hìvja-e fel a főkapitányt. Viszont mikor kijött a két járőr, nem úgy köszönt a pasi nekik, hogy "sziasztok" ,hanem mint egy átlagember, hogy "jó napot kívánok".


Szerintetek ezeket lekövetkeztetve, tényleg rendőr lehetett a pasi? Felesége is? Mit gondoltok?



2020. jan. 12. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és mikor elmentem, azután még kb. negyed óráig ott beszélgetett a rendőr a nővel és a feleségével.
2020. jan. 12. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tenyallas nem szakszo. A nő nem létező bűncselekményt hozott fel, illetve a főkapitány egy nem létező rang, városok am van főkapitánya és semmivel nem lesznek előrébb ha őt hívják mint a 112t. Egyértelműen kamu volt. Nincs bizonyítékok te meg tehetsz feljelentést ellenük.
2020. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra készülj, hogy a bűnügyi osztály nyomozója aki megkapta az ügyet, mert ebből ügy lesz, ugyanis a lopás (kísérlet) is hivatalból üldözendő, be fognak idézni tanúként. Ott pedig majd próbálnak beforgatni, ha igaz.


Azt javaslom menj majd ügyvéddel.

Megéri azt a 40-60 ezret.

2020. jan. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!