Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vámosmikolai gyilkosság? Mi...

Vámosmikolai gyilkosság? Mi történt? Ilyen kis falvakban nem szoktak ilyenek történni.

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 13:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Félretedcik érteni roma/roma jogvédő barátom a dolgokat.

Én nem vagyok rasszista,van roma barátom nekem is és ő dolgos, rendes ember.


Node 1 darab magyar nyakon szúrt egy másikat,van ilyen sok a dilonyós.


Évente több száz romák általi büntény történik,ha nem hiszitek tessék:

[link]

2020. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy borsod szabolcs hajdú megye életveszély. De Mikola Pest megye.
2020. jan. 9. 16:29
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, a magyarok inkább a barátnőiket szokták nyakon szurkálni késekkel."


Azok a fránya arányok, ugye...

2020. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%

"Ugyan miért lettek volna elmebetegek?


Teljesen logikusan gondolták"


Az elmebeteg nem az, aki nem képes gondolkodni.


"Azt tudom hogy borsod szabolcs hajdú megye életveszély. De Mikola Pest megye."


És mitől (kitől) életveszély Borsod vagy Szabolcs? Azt hiszed, hogy Pest megyében nincsenek hasonló elemek? Azért ha ránézel, hogy hol van Vámosmikola, akkor azt látod, hogy kissé érthetetlen, hogy mitől lett még Pest megye. Letkés még talán. De Perőcsénytől már sokkal inkább Nógrád megye. Nem a levegőbe beszélek, körbefociztam az egészet, láttam az embereket...

2020. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én meg majdnem ott lakom. Perőcsény is Pest megye. Jobb ha tőlem tudod. Kemence, Bernece is. A határ Hont.
2020. jan. 9. 18:04
 16/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
24%

Tudom melyik megyéhez tartozik földrajzilag, de én nem arról beszéltem. Például támogatások szempontjából Közép-Magyarország régióhoz tartozik, mivel Pest megye... Viszont a fejlettsége erősen elmarad az agglomerációtól, de még Váctól is. Ebből a szempontból sokkal inkább Észak-Magyarország, sokkal közelebb áll Nógrád megyéhez. Például biztos vagyok benne, hogy például Rétság környéke fejlettebb, mint Letkéstől Bernecéig.

De nem is ez a lényeg. Hanem hogy Vámosmikolára sosem jó keddvel mentem focizni. Pedig általában nyertünk (Perőcsényben is :)) :D

2020. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!