Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kitilthat a bérlő egy szorakoz...

Kitilthat a bérlő egy szorakozohelyrol?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán nem engedek be egy szórakozóhelyre indok nélkül. A kidobokat is ramhívtak. A bérlő indoka az az, hogy a testvére ellen tettem tanúvallomást miszerint garazdalkodott, és emiatt nem lát szívesen. Úgy érzem hogy a kettő semmilyen összefüggésben nincsen, és engem ért jogsérelem, mert ugyan annyi jogom van ott lenni mint akarki másnak, hiába tanuskodtam a testvére ellen. A rendőrséget felhivtam, ők azt mondták nem foglalkoznak ezzel....
2020. jan. 1. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kitilthat, ha a házirendjét megsértetted. Hasukra ütve azt mondhatják, hogy már kitiltottak. Pont az az életszerű, hogy erről okmány nem készül, mivel a kitiltás nem elég ahhoz, hogy személyes adataidat elkérjék, ha nem adod, meg rendőrt hívjanak igazoltatásodra.


Olyan helyre meg egyébként se menj, ahol a szórakozóhely személyzete számára nem kívánatos személy vagy, mert simán beléd állhatnak bármilyen apróság miatt.


Ha pedig esetleg ezen kicsit hangosabb szóval felháborodsz, akkor nagyon elverhetnek.


Btk. szerint éjszakai “jogtalan támadást úgy kell tekinteni, mintha az a védekező életének kioltására is irányult volna”, “ A megtámadott nem köteles kitérni a jogtalan támadás elől“, jogtalan támadás már a fizikai erőszakkal való közvetlen fenyegetés is. Lenne tanújuk, hogy te kezdted...

2020. jan. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Barátaimmal voltam, nekem is van tanúm, hogy nem történt támadás a részemről. De köszi a választ
2020. jan. 1. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked se lehet túl sok eszed, ha a tanúskodás után még ott akarsz díszelegni. Tényleg nem érzed, hogy a pokolba kíván az ipse? Vagy ha mindenképpen el akarsz botlani egy lépcsőn, hát rajta...
2020. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!