Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Üdv! Ha valaki Budapesten...

Sasa69 kérdése:

Üdv! Ha valaki Budapesten papírok nélkül kerül kórházba, hol lehet érdeklődni utána?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol. Most mondanám hogy hívd végig az összes kórházat, de ha mondjuk nincs magánál és nem tudta megmondani a nevét akkor ez veszett fejsze iratok nélkül.
2019. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi , én is arra gondolok , hogy nincs eszméleténél , azért nem jelentkezik . Csak azt nem értem , ha egy ember úgy hal meg , hogy nincs nála irat (példáulelloptáktőleamígmegnemtaláltákőtazutcánéskórházbavitték) akkor később úgy hal meg a kórházban , hogy sosem tudjuk meg ????
2019. dec. 28. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ismeretleneknél megpróbálja a rendőrség kideríteni ki volt aki elhunyt. Ha van olyan személy akit keresel, érdemes bejelentést tenned a rendőrségen erről és ha a személyleírásnak megfelelő emberről lesz hírük, akkor legalább tudják hogy kinél kell kezdeni az azonosítást, hátha arról van szó akit keresel.

A kórházak csak hozzátartozóknak adhatnak ki adatokat, lehet hogy azt sem mondhatják meg telefonon, hogy van-e náluk olyan személy aki papírok nélkül került be hozzájuk.

2019. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ . A rendőrségi vonallal tisztában vagyok . A kórházival vagyok gondban , mert ha kórházban van eszméletlenül (kómavagyaltatásban) és nincs nála irat , akkor hiába érdeklődök név szerint . Amúgy a legközelebbi hozzátartozója én vagyok , mivel az Anyja , Apja már meghalt , az Apja az én Anyám édestestvére . Csak mivel Anyám is meghalt már , én és még pár unokatestvére maradt neki .
2019. dec. 29. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!