Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kihívjam a rendőröket azért...

Kihívjam a rendőröket azért mert gyerekekkel koldultat egy nő a parkolóba?

Figyelt kérdés
Épp itt áll mellettem két kislány, eléggé szét vannak esve. Sajnálom őket, távolban meg egy banya aki nézi őket.
2019. dec. 15. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Hívd ki ne minket kérdezz!

Ennyi idő alatt már rég m,eg kellett volna tenni a feljelentést!

Nem rosszindulatból mondom, de ha gyanús tevékenységet látsz, hívd ki!

Gyerekeket felhasználni ilyen célra nem éppen szép dolog

2019. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, de attól tartok én szívom meg, mondjuk ok nélkül hívtam ki mert a banya kitalál valamit aztán 1 állítás 1 tagadás, és bevisznek.


Tartok a rendőröktől, de utálom ha az érzelmekre hat a csövesmaffia.

2019. dec. 15. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ott vannak még, egy fotót, vagy videót lőjél róluk, akkor már hiába magyarázkodik, van rá nyomós bizonyítékod!
2019. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd ki a zsarukat!


Neked SEMMI bajod nem lehet!

2019. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok:


Ha kihívod a zsarukat, azok nem veled fognak foglalkozni, hanem azzal hogy van -e indok intézkedésre?


Ha nincs, akkor elhúznak. Téged nem fognak hibáztatni!!!!!

2019. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Zavar hogy koldulnak, takarodjanak onnan vagy mi? Szerintem elég undorító dolog rendőrt hívni.
2019. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 19:46


A legtöbb helyen már TILOS koldulni, kéregetni!

Szóval ebben az esetben JOGOSAN JÁR(T) el az illető!

2019. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 igazad van, a gyerekeknek szabad akaratuk van, véletlen sem kényszer hatása alatt lehettek, több ezer felvétel van boldog gyerekekről akik inkább koldulnak mintsem az elnyomó játszótéren játszanak, sőt a másik parkolóba meg én voltam a gonosz majom aki nem adott pénzt egy csövesnek aki még 1 éve elküldött a francba és anyázott mert nem adtam neki pénzt, én vagyok a gonosz nácirasszistahitler amiért nem egyből kínáltam fel neki a pénzem.
2019. dec. 15. 23:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!