Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kamera vajon látta az esetet?

A kamera vajon látta az esetet?

Figyelt kérdés
Elloptak a biciklim valszleg egy rossz lakat miatt. Szemben van 3gy cib, a bejárat fölött van egy kamera. A bejárat kB 8 méterre van. A nyomozó mondta h menjek be a bankba és kérjem meg őket h őrizzek meg a felvételt de a "hölgy" nagyon kedves volt és nem segített mert pont lejárt a munkaido...

2019. júl. 26. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés h ami kamera van az ajtó fölött az mindent lát vagy csak a bejáratot?
2019. júl. 26. 15:32
 2/9 anonim ***** válasza:
A kamerafelvételből majd kiderül. De mi az, hogy te kérd őket a megőrzésére? Jegyzőkönyvet vettek fel a rendőrségen a feljelentésről, vagy csak jó tanácsokkal láttak el?
2019. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen van jegyzőkönyv. Ez csak egy jó tanács volt a részéről mert ugye nem tudnak rögtön menni. És ugye a felvétel lehet h csak 3 napig van meg ki tudja. Azért mondta h menjek be és kérjem meg őket. Természetesen persze nem nekem kellene de a hölgy a bankban 5percet nem tudott az életéből erre szánni h megkerdezze....
2019. júl. 26. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:

"Tehát a kérdés h ami kamera van az ajtó fölött az mindent lát vagy csak a bejáratot?"

Ezt így elég nehéz megmondani.

Első sorba ez attól függ,hogy hogy van be állítva a kamera (fel néz,le néz,oldalra néz,előre néz stb.).

Aztán az sem mindegy,hogy hány fokos a látószöge.

2019. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem egyszerűbb az egész hogy van kamera. Bár nyilván egy kamerát úgy lenne érdemes beállítási, hogy kB 10 méteres körben mindent lásson ha már egy banknál van
2019. júl. 26. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudsz küldeni képet a kameráról?
2019. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ilyesmi kamera van, és függőlegesen van a falon.


[link]

2019. júl. 26. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd jól kaptok, hogy a felvétellel sérültek a tolvaj személyiségi jogai...
2019. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a típust,szóval igazából nem tudom. Nekem az a tippem,hogy nem néz el 8 méterre,de ezt csak egy vélemény. Azért kérde el a felvételeket.
2019. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!