Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti aláírtátok a petíciót a...

Ti aláírtátok a petíciót a szavazatok újraszámlálásáról?

Figyelt kérdés
Jelenleg 27107-en írták alá. Szerintetek van értelme ennek vagy teljesen felesleges?
2018. ápr. 10. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tökéletes a Fidesz 2/3.

Ezek nem fognak megbukni, csak attól, ha végigviszik az agybajukat, ahhoz pedig a lehető legnagyobb hatalmat kell a kezükbe adni.

2018. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Én nem fideszre szavaztam, de nem írnék alá semmi ilyesmit. Nem szerencsés megkérdőjelezni a választási eredményt. Miért? Mert nem szeretném, ha precedenst teremtene egy olyan helyzethez, amikor egy erős és alkalmas ellenzéki párttal valóban sikerül leváltani a fideszt.
2018. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én még nem írtam alá, de látom sokak teljes névvel vállalják. Azért kérdezem hogy ennek van-e értelme.
2018. ápr. 10. 22:26
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Hol lehet ezt aláírni?
2018. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%
Persze. Erre hivatkozva fog majd a fidesz is megtámadni minden olyan választási eredményt, ami nem nekik kedvez.
2018. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

De ez nem megtámadás, ez újraszámlálás. Ha tényleg nem csaltak akkkr semmi félni valójuk... S ha egyszer, egy esetleges ellenzéki kormánynál merül fel hasonló gyanú, akkor szeretném is, ha a Fidesz (és mindenki más is) "megtámadná", újraszámlálást követelne.

Attól feltehetőleg nem változik ah eredmény...

2018. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Fölösleges, mert már mondta az NVI, hogy nem tudja kiadni a jegyzőkönyveket, mert eltűntek.
2018. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
5. Ózdon ezt megtette és csúnyán elbukott, azóta nem merik megtenni
2018. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem változik az eredmény, akkor mi értelme van? Tele lesznek a médiák azzal, hogy beégett az ellenzék, és csak vádaskodni tud, stb. a fidesz meg duplán válik legitimmé. Míg jelen helyzetben, ha nem számolnak újra, marad a gyanú, hogy elcsalták. Nincs ugyan bebizonyítva, de az sincs bebizonyítva, hogy nem.

De nekem mindegy, ti tudjátok.

2018. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha van értelme akkor igen

Ha lesz bizonyíték akkor nem csak hisztéria keltés lesz

2018. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!