Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki nem ment el szavazni,...

Aki nem ment el szavazni, annak tényleg full mindegy mi van?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 01:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki elment annak nem, és mégis olyan, mintha mindegy lenne..
2018. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem igen. Így is jó úgy is jó effektus.
2018. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ezek szerint. Amúgy most rekord kevesen maradtak otthon. A kvóta ügy sokakat megmozgatott. Még nem tompultak el a magyar társadalom övédelmi reflexei.
2018. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Nekem mindegy volt. Én ebben a rendszerben is tudok élni, úgy hogy alacsony helyről származom és nincsenek befolyásos, és7/vagy gazdag barátaim.

Dolgozok, tanulok. A munkámat jól végzem, a sulit még jobban. Meg tudok élni hóelejevárás nélkül, meg tudom adni azt ami a gyerekemnek szükséges (nem, nem az utána kapott járadékokból élek).

Nem foglalkozom a politikával, egyszerűen csak teszem a dolgom, és élem az életem.

2018. ápr. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

És az nem zavar, hogy a gyerekeidből hülyét nevelnek az iskolában és, hogy nem fogja Őket senki sem ellátni, ha netán kéne?


Ja, hogy jól el vagy hó végén...? Ez a lényeg.

2018. ápr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne látná el? Ma több orvos dolgozik Magyarországon, mint 2010-ben. A várólisták sokat rövidültek.
2018. ápr. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha jól élsz akkor a politikától tuti hogy nem vagy mentes.

Ez itt a kelet nem a nyugat. Itt minden jómódú embernek köze van a politikához.

2018. ápr. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 crudy ***** válasza:

01:32

Megtenned, hogy hivatkozol is erre?

2018. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Én is túléltem az oktatást.. a húgommal szinte naponta tanulok, jó eredményei vannak és szeret tanulni.

A testvéreim otthagyták a sulit és dolgoznak, de végre belátták, hogy érdemesebb komolyan venni a tanulást. Azóta az egyik már egyetemista, a másik pedig idén érettségizik, és felvételizik.

Sokan felejtik el, hogy a gyerekeket nem csak az iskola neveli.. ott ahol naponta ül le az anyuka az amúgy aspergeres kisfiával tanulni (nem csak a hf) ott a gyerkőc rendre versenyeken vesz részt szép eredménnyel, csoportok és tánckörök tényleg lelkes nem agyonhajtott tagja, míg ahol csesznek rá a szülők mert kiégtek és fáradtak ott ha van a gyerekben plusz tanul, ha nincs szidják a rendszert és csak azt okolják.

Az egészségüggyel szerencsére nincs sok dolgunk, így arról nem igen tudok nyilatkozni. Amikor volt sem volt különösebb panaszom (a 30perces tüdőszűrős várakozás volt az eddigi legrosszabb, fogadott orvos nélkül szültem vidéken és rendben volt minden, asztmás a pici (valószínüleg kinövi) de maximális az amit amit az orvosi oldalról kapunk hálapénz nélkül)


Viszont érdekes hogy 70% feletti részvéttel nyertek kétharmaddal.. nekem ez azt mutatja hogy

A jól csinálják

Vagy

B nincs jó alternatíva/kihívó

2018. ápr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Vagy C... Csaltak mint állat
2018. ápr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!