Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Úgy tűnik, hogy 75%-kal több...

Úgy tűnik, hogy 75%-kal több határon túli magyar fog szavazni mint 2014-ben. Hogy fogják így leváltani a Fideszt?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 1. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hmm. Magyar PARASZT. Talalo a neved, illik hozzad... 😂
2018. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 felkelhetetle ***** válasza:

Én határon túli magyar vagyok (születésemtől kezdve), konkrétan vajdasági és NEM a Fideszre szavazok. Igaz, ha nem lenne közöm Magyarországhoz nem itt dolgoznék stb. akkor nem is szavaznék, mivel akkor nem rám tartozna a magyar politika, de így hogy itt élek, dolgozok így jogomnak és kötelességemnek tartom hogy szavazzak.

Ez csak azért írtam le, hogy nehogy azt higgyétek hogy az összes határon túli magyar csak Fidesz szimpatizáns, bár tény hogy jóval többen vannak a kelleténél, amiért főleg a médiát okolom, mert ide csakis olyan hírek jutnak el ami a Fidesznek kedvez és az emberek főleg az idősek abban a hitben vannak hogy minden híradás, médiás közeg csakis a színtiszta igazat mondja csakis a a reális információgyújtás a céljuk. Oly annyira kedvez a média a Fidesznek határon túl, hogy még én is rájuk szavaznék, ha nem tapasztaltam volna meg a saját bőrömön azt a rendszer amit Orbán képvisel, de ebben az esetben nyilván nem is szavaznék.

2018. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%

attól, hogy 0-ra pontoztok, még igaz...

[link]

2018. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most, hogy a választás eredménye a kezünkben van, a 8-a előtti hozzászólások legtöbbje nagyon nagy vigyorgásra késztet. Nagyon feldobta a napomat.
2018. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hsz!


Én is így vagyok vele :)


De mostmár nagyon kezdem unni az ellenzéki szavazók hisztijét.

2018. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
a szavazók FELE nem akarta a fideszt. Azért ez messze van a hisztitől.
2018. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16# Hanem kit? Te azokra gondolsz, akik 8-a elött sem tudtak megegyezni? Karigeri a 11%-val? Esetleg Cicagabi? Eh, ma már ez történelem hál'Istennek.
2018. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amugy a gyik felhasznaloi nem a vilag fele meg az internet sem. A netes forumok az ellenzek nagy gyujtohelye, de valo eletben nem talalkoztam ennyi balossal.
2018. ápr. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!