Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki fogja nyerni a választást?...

Ki fogja nyerni a választást? Biztos, hogy a Fidesz? Miért?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
A pánik mértékből ítélve valószínűtlen
2018. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Libers Pertz ***** válasza:
22%
Biztos, hogy a Fidesz. A kérdés az, hogy lesz-e 2/3. Azért, mert pozitív irányba mozdították eddig az országot amit korábban módszeresen lefele húztak és szerencsére ezt sokan felismerték.
2018. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Ha nem a Fidesz nyer, akkor nagyon nehéz dolga lesz, kivéve, ha extrém magas százalékot ér el.

Nem véletlenül emelték meg Orbánék sok ügyben a 2/3-os szavazati minimumot.

Ha a kormányzó pártnak vagy koalíciónak nincs ennyi képviselője, minden attól fog függeni, hogyan szavaznak a fideszesek.

2018. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Tuti,hogy a FIDESZ.Hatalmas a szavazóbázisa.A régen Jobbikos radikálisabb tömeget is bevonzotta a migráns politikájával.
2018. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos sanszos. A Jobbik nem elég erős. A többi összefogósdi meg töketlen bal-f.a.s.z. Ez a szomorú helyzet.
2018. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De miért ekkora a szavazótábora? Hogy nem veszik észre az emberek, hogy mit művelnek? Mészáros, Kósa, kisvasút, stadion, vizes VB költségek, oktatás, kórházak, stb? 21 évesen miért kell külföldre terveznem a jövőm, amikor magyar vagyok és erre büszke? Értem, nyugdíjasok. De őket miért nem érdeklik az unokáik, gyerekeik?
2018. márc. 21. 15:35
 7/18 Libers Pertz ***** válasza:
51%
Kérdező! Miért kéne külföldre tervezni a jövődet? Amúgy tudom, annyi idősen, mint te én is minden áron külföldön akartam elhelyezkedni, de áldom az eget, hogy megjött az eszem időben. Neked is meg fog, remélhetőleg mielőtt hibát követnél el. Nem láttam kiutat, más alternatívát. Ma meg boldogan élek a párommal, korrekt fizetésből a HAZÁMBAN és nem pedig egy migránsként egy másik nemzet otthonában.
2018. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak szólok: a 3.-ban írt válaszom tények.
2018. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Csak hogy mindenki tudja mit jelent a "Migráns"

Lakóhelyét megváltoztató személy; egy területről elvándorló, illetve más országba betelepülő ember.


Az Európai Unión belül nincs semmi akadálya a migránsok mozgásának. A gazdaságilag fejlettebb területeken a migráns más országokból betelepülő embert jelent.

2018. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
52%

Kedves Kerdezo!

El kell, hogy szomoritsalak, de a Fidesz elotti kormanypart, az MSZP legalabb ugyanennyi penzt lopott, ha nem tobbet. Engem is irrital hogy egy senkihazi gazszerelobol milliardos lesz, meg hogy mennyi penzt lenyulnak a stadionoknal meg a kisvasuttal, de az elodeik sem voltak kulonbek! Csak arra mar nem emlekeznek az emberek. Ahogy arra sem hogy az MSZP alatt mekkora volt a gazszamla meg mennyit adozott mondjul egy tanar. Se arra hogy Gyurcsany bacsi vagyona kint volt cipruson. Szerinted miert tuntettek allandoan ellene ?


Nezd meg a fideszt. Minden ujabb gyerek utan adokedvezmeny, 3gyerekkel mar ingyen tankonyv, menza, nincs ado. Csok, gyed+fizetes. Allami tamogatas az elektromos autokra, jo, atlagember nem engedheti meg oket igy sem, de cegeknek megeri, mert nem kell atirasert fizetni. Igenis kolt az egeszsegugyre! Dunaujvarosi korhazban egy uj epuletet is felhuztak. Del pestit most ujitjak

2018. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!