Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pártállástól függetlenül,...

Pártállástól függetlenül, szerintetek melyik párt nyer április 8-án?

Figyelt kérdés
Ismerősi körötökben, akit tudtok kire szavaznak többségben?
2018. márc. 16. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Jobbikra szavazok, de a fidesz nyer. Egész biztosan nem lesz meg a kétharmaduk.. Szerintem ha nyernek, akkor 2006-hoz hasonló dolgokra kell számítani.
2018. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz


az egyik haverom a jobbikra, a másik a momentumra

2018. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is a fidesznek van a legtöbb esélye (na persze lehetnek meglepetések), de szerintem csak sima többsége lesz, vagy kisebbségi kormányt tud már csak alakítani, ami egyenlő a vereséggel.

Ismerőseim és a család is (egy bolsi nagyi kivételével) fideszes volt mindig is. Most nem tudnék olyat mondani, aki ismét rájuk szavazna.

A jobbikra szavaz mindenki, akit ismerek és olyanok is elmennek szavazni, akik a rendszerváltás óta soha nem voltak.

2018. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
FIDESZ. Szintén a jobbikra fogok szavazni, vagyis inkább úgy mondom, a FIDESZ ellen. Nem szeretnék 2/3-os többséget, de nem lenne bajom azzal, ha ők nyernének, mert van amit jól csinálnak.
2018. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az az érdekes, hogy én egyetlen egy embert ismerek, aki fidesz szavazó. És itt is nagy többségben a fidesz ellen vannak.


Amúgy én is úgy vagyok mint ti, jobbikra fogok szavazni, de sajnos én is úgy érzem, fidesz marad... de nagyon reménykedem a csodában

2018. márc. 16. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Az én családomban speciel mindenki megveszekedett, fanatikus fideszes. Minden más úgy pereg le róluk, mint a falra hányt borsó. Nagyon szomorú.

És igen, sajnos, a Fidesz fog nyerni.

Részemről az LMP-re szavazok.

2018. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Fidesz nyer, de nem lesz kétharmaduk. Ismerősi körömben az idősebbek inkább MSZP/DK/LMP-re fognak szavazni, a fiatalabbak pedig a Jobbikra illetve a Momentumra. De a legtöbben az MSZP-re, meg a Jobbikra fognak szavazni.
2018. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kétfarú kutyák.
2018. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!