Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Márky-Zay Péter hazudozásai...

Márky-Zay Péter hazudozásai után az ellenzék is folytatná a trendet kormányon?

Figyelt kérdés

Márky-Zay Péter már a kampányban is többszőr hazudott [link] Ráadásul a beígért építményadó eltőrlését is visszamondta, ami szintén kampányígéret volt és sok szavazatot szerzett vele.


A Fidesz biztosra vette, hogy nyer, kint is van a város költségvetése a neten. Jól megy Hódmezővásárhelynek. A kormány arra számított, hogy ismét ők kormányoznak nem lett volna érdekük nem elmondani, hogy csődbe lennének, mert akkor kiábrándultak volna, hogy nem adtak volna a választások után az embereknek. Biztosan jól megy a városnak. Márky-Zaj pedig megígérte az építményadó eltőrlését, majd miután beszélt Botkával, aki "kioktatta" hogyan lehet vezetni egy várost. Egyszerűen csak visszavonta az építményadó eltőrlését. Lehet ez lesz ezentúl a trend?


A szoc-liberális oldal, ha hatalomra kerül, lehet ők is azt mondják majd, hogy az ország csődben van? Fel kell venni IMF hiteleket & el kell adni a gáz+áram szolgáltatókat, hogy ismét megemeljék a rezsit ahogyan nem szégyenlik ? Közben bérbefagyasztások lesznek & áremelkedés?


Csináltak már ilyet nem egyszer. AZt is mondták, "nem lesz gázáremelés" még lassan is elmondta Medgyessí, hogy Orbán is megértse "Nem lesz gázáremelés". Lehet most is így lesz?


2018. márc. 8. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz, mert az ellenzék nem kerül hatalomra.
2018. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Keress valami rendes munkát, amiről az unokáidnak büszkén mesélhetsz majd, nem úgy, mint erről a szégyenteljes tevékenységről amit most folytatsz.
2018. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

Kitalálják, hogy hazudott a Fidesz: csődközeli helyzetben van az ország, jön az újabb Bokros-csomag, újabb 25 milliárd IMF-hitel, stb...

Csak ne legyen igazam!

2018. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Lajoska, nézz már körül az országban, hogy mi folyik!

Segítek: egy elismert közgazdász véleménye:

[link]

2018. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Lendvai Ildikó mondta a híres "lassan mondom, hogy nem lesz gázáremelés" és a magyar miniszterelnököt 2002 és 2004 között továbbra is Medgyessy Péter-nek hívták Y-nal a nevében.

Most, hogy lefutottuk a kötelezőket.

A tájékozódnál, és nem csak a Fideszmédiát olvasnád, akkor tudnád, hogy Márki-Zay eleve úgy kampányolt, hogy "amennyiben a város gazdasági helyzete ezt lehetővé teszi" akkor fokozatosan kivezeti az építményadót. Meg is mondta, hogy 2019-től tervezi ezt, csak ugye nem az Origo, 888, pestisrácok, hirado.hu-ból kellene csak tájékozódni, de úgy látszik a fideszesek szeretnek pofára esni. Nem baj, reméljük ezt a szokásotokat tartjátok április elejéig.

2018. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Ennyire fosik a Fidesz, hogy minden lehetséges fórumon gyalázni kell az ellenzéket?
2018. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hisz rabosítás előtt vissza kell tenni mindent, ahonnan elvette a törpe cigány, és a haramia bandája..
2018. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem kellene nagyon forszírozni, mi folyik most az országban. Mert azt ami folyt az országban 2002 és 2010 között, azt még Róna Péter sem tudná megmagyarázni. Ő folytatta a Gyurcsány kormánnyal az IMF hitelek felvételét, ugye ma már tudjuk, hogy Fletó simán megetette az egész Uniót a hamis kóltségvetési adatokkal. Mivel most is az ellenzék szekerét tolja, mondjuk úgy, nem elfogulatlan. Akkor nem aggódott a demokratikus rendért, amikor Gyurcsány a választási beszédben csúnyán rászedte a választókat ugyebár, majd az öszödi beszédben kiderült, hogy nemcsak az országot, hanem az egész EU-becsapta. Ezek után mikor felháborodtak az emberek, akkor a jelzés nélküli rendőröket szabadította rájuk. Közgazdászként se aggódott, amikor a ballib kormány az államadósság/GDP-t felqrta 54,6 %-ról 80 %-ra a munkanélküliséget megduplázta. Azért se nagyon aggódik, hogy az EU polgárok több mint 80 %-a nem akar iszlám bevándorlókat, napi szinten folytják meg a saját polgáraikat, befolyásolják a médiát, a rendőrséget, bíróságokat, és egy erőszakos kisebbség erőszakolja rá az akaratát több mint 300 millió emberre. Szóval szerintem Róna Péter csak maradjon csöndben!
2018. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8.


Bocs; én nem vagyok biztos benne, hogy "az egész EU-t becsapta". Még ha úgy is mutatták, úgy is látszott, akkor se.

2018. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Shai-Hulud ***** válasza:
88%

"Szóval szerintem Róna Péter csak maradjon csöndben!"


Szerintem meg Róna Péter egy sokkal képzettebb és elismertebb közgazdász nálad, úgyhogy szerintem meg inkább te maradj csöndben.


Róna Péter kritizálta a Gyurcsány-kormányt is, és amiket akkor mondott, azok is helyénvalók voltak, úgyhogy én most is inkább neki hiszek, mint az itt mindenfelé fröcsögő önjelölt közgazdász zseniknek.

2018. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!