Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért ne szavazzak a Jobbikra?

Miért ne szavazzak a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Most nálam ők a befutók. Tudtok ellenérveket?
2018. febr. 26. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Simicskát segítenéd árnyékhatalomra. Aki majd "Vona egy g*ci" kiáltással tombol az utcán, ha nem neki kedvező adótörvények (vagy tenderdöntések) születnek.
2018. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Én tudom, hogy miért nem szavazok rájuk, de abban nem vagyok biztos, hogy azok a pontok, amiket fel tudok sorolni, vajon nálad negatívumként hatnak-e.
2018. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehet tudni, hogy fasiszták vagy libsik.
2018. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Mert már kockázatos.


Amit a Jobbik képviselT, annak nagy részét a Fidesz-KDNP is szívesen megtenné, de nem lehet, mert szükség van szövetségesekre, meg másra.

A fene egye meg, pengeélen kell táncolni, hát ilyen nehéz megérteni?

2018. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Mert akkor magyar emberek kerülnek kormányra akik az ország érdekét tartják szem előtt és nem lehet majd lopni.
2018. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ellenérv. A Jobbik az egyetlen párt, ami elég erős, hogy tényleg megszorongassa a Fideszt. Legalább a kétharmadot el tudják venni tőlük.
2018. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az az ellenérvem, hogy nem hiszem el, hogy megváltoztak.És itt nem arról van szó, hogy egy baloldali pártból lett jobboldali vagy hasonló. Hanem, hogy egy radikális ci...nyozós, zsi..dozósból liberális.

Nos én eztafajta pálfordulást nem tudom elhinni, amikor még a cipőkbe is beleköpött az egyik képviselőjük.

És az sem tetszik, hogy Vona mindig mindenben mást képvisel, arra fordul épp, ahol szavazót remél.

2018. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

#7: Miért? A Fidesz is liberális pártból lett konzervatív és egyre inkább jobbra húznak.

A jobbik meg sosem volt liberális, most is konzervatív párt, csak nem olyan agyatlanul, mint Orbán.

2018. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

"NE" Nem mondható el róluk csak a fideszbirkák szeretnek mocskolódni.

Furcsa módon, meleg?, terrorszervezetet segít? lebontaná a kerítést? stb baromságok mindre jogerős ítélet született réges-rég, természetesen mindről kiderült hogy rágalom.


Valóban retteg a fidesz, ha nem így lenne akkor nem toltak volna végig egy plakáttörvényt 2 hét alatt 2x átvariálva a halálos ágyáról berángatva egy fideszes képviselőt, a deviza hitelesek kilakoltatására meg 8 éve nincs megoldás, kivéve: (idézem) "mindenki annyit ér amije van" "családbarát politikát folytatunk" csak az nem zavarja őket hogy csecsemővel jogtalan kilakoltatások mennek mert nem hajlandóak felfüggeszteni a kilakoltatásokat hisz a bankoknak az nem pálya a fűrer meg jobban fekszik nekik anno elkurcsány

2018. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%

Nincs ellenérv, szavazz a jobbikra, hogy miért? Mert orbán ci*ány és belülről rohad már az ország jó ideje azért.

Pont most ment a tv-ben hogy egy "sötét bőrű", be drogozott, jogositvány nélküli, mercédeszes ember, a sebességhatárt jóval átlépve egy buszmegállóba csapódva 7 ember sérült meg abból 2 meghalt. Az illető házi őrizetet kapott!?Majd 50ezer ft-os birságot szabtak ki rá mert egy étteremben kajált és elhagyta otthonát. Kérdezem én, hol a francba élünk ahol ilyet tesz az ember és szabadlábon van még??!! Bezzeg ha engem megtámad valaki itthon és megölöm egy vascsővel kapok 5 évet egyből még önvédelem miatt is. Na ezért szavazok Jobbikra akárki akármit mond, mert nekem elegem van ebből hogy egy cigó a miniszterelnök és védi ezeket a szemeteket. A Mészáros Lőrinc vagyonszerzésről meg az eltűnt milliókról nem is beszélve, ami érdekes módon kiderül és sose van neki eredménye hogy valaki börtönbe került-e miatta, mert simán el van kenve az egész.

2018. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!