Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miben hazudott a Fidesz?

Miben hazudott a Fidesz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 21:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Semmiben, örülj, légy boldog a válasszal, elvégre ezt vártad, itt a kakaód. Jó éjt :D:D
2010. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

- romokban hever az ország

- visszaállítják a gyes és a gyed korábbi mértékét

- 13 és 14. havi nyugdíj

- nagyarányú adócsökkentés 2010-ben


(és még amit csak ezután nyugtázhatunk, de már simán borítékolni lehet...)

2010. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

Hogy minden magyar egyetért velük,és rájuk szavazott.

Hogy az ország jelenlegi állapotáért CSAK az előző kormány felelős,az előttük kormányzó többi párt nem.

Amikor azt állította,hogy az MSZP megszorításaival tönkreteszi az embereket,mert a gazdasági válság miatt nincs erre szükség. (Arról lehet vitatkozni,hogy ezekre a megszorításokra csak a válság miatt volt-e szükség,vagy a rossz kormányzás ia mennyiben játszott közre?)

Amikor azt állítja,hogy csak az MSZP korrupt, a Fidesz nem. ( Országimázs Központ, Happy-End KFT, Ezüsthajó KFT, Széchenyi terv stb,aminek az ügyeit Polt Péter eltusolta)

Amikor Orbán Viktor kijelentette,hogy ő még soha nem hazudott.

Amikor azt állítják,hogy nem ismerik az államhátartás helyzetét. Ez nem igaz. Varga Mihály 2002 óta az Országgyűlés Pénzügyi Bizottságának elnöke. Így teljesen tisztában kell lennie a gazdaság helyzetével.

Egyenlőre ennyi jut eszembe.

2010. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
nekem az 1 millió munkahely tetszik:-)
2010. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

21:59:


Ez az egyik, amire céloztam azzal, hogy már borítékolható a blöff, de csak évek múlva nyugtázhatjuk ;)

2010. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Másképp kellene kérdezni:

Miben nem?

2010. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%

Öröm látni a sok elkeseredett, síró jobbikos tinédzsert itt.

:))))

2010. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok jobbikos, és biza tini is rég voltam ;)


Ja, és nem vagyok elkeseredve sem. Csak röhögök azon, hogy még meg sem alakult az új kormány, máris hiteltelen az egész.

2010. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Én se elkeseredett nem vagyok, se jobbikos, se tinédzser, de tetszik az az eddigi a 3 válasz, ami érdemben válaszolt a kérdésre. Jó, hogy vannak emberek, akik ennyire résen vannak, és ilyen éleslátással tárják elénk a dolgokat. Nem értem viszont, hogy mire kell most annyira lelkendezni, és miért kéne átsiklani bizonyos tényeken. Meglátjuk, mit hoz majd ez a kormányzás. Bár az eddigi tapasztalatok alapján én nem vagyok nagy hívük, jó lenne, ha itt és most a FIDESZ-nek sikerülne csodát tenni. De ezt nem segíti elő ez a gügye lelkesedés. Kétharmados többség idején különösen hasznosabb, ha valaki rámutat a hibákra, a hazugságukra, a beváltatlan ígéretekre.
2010. máj. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
Én sem látom hogy bárki azt írta volna Jobbikos. Én NFP párti vagyok. A Jobbik babuzsgatja a cigányokat.
2010. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!