Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Véleményetek? Fideszes ismerős...

Véleményetek? Fideszes ismerős mondta: nem baj, hogy a fidesz nyert, most hazudjanak ők!

Figyelt kérdés
Úgy indult a beszélgetés, hogy akivel társalgott, megpróbálta felvilágosítani az átmosott agyát, hogy a fidesz már most is össze-vissza beszél(hazudk)pl. adó ügyben. Erre mondta a fentieket!
2010. ápr. 25. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Értelmes haverjaid vannak!
2010. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Tudod te hány hülye Fiszeses/Jobbikos/MSZP-s/LMP-s/MDF-es ember van?
2010. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ugye :D

ebben egyet értünk

2010. ápr. 25. 22:42
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon sok a hülye ember kis hazánkban. Én nem bízok a Fideszben, de lássuk meg, most már mindegy, én szavaztam, 1 szavazat 1 szavazat, nem több. De egy dolog van, amire talán "jó lesz" ez a túl nagy arányú (szerintem veszélyes) győzelem, ha elszúrják, nem foghatják másra.
2010. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szerintem meg az lesz, hogy viktor királyunk, majd szépen mindent a szocikra fog, mondván ők baszták el (amiben van igazság),ezért ezt meg azt már lehetetlen helyrehozni....én nem hiszek a pozitív változásban
2010. ápr. 25. 22:56
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Én se hiszek, nyugi, nem bízok bennük, viszont az embereket már nem lehet sokáig hülyének nézni, akik nem a bűnözésből élnek. Szóval foghat bárkire bármit, ha elszúrja, és ezt teszi, itt balhé lesz. Nincs üveggömböm, nevezzük női megérzésnek.
2010. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Ha ez a véleménye a Fideszes haverodnak akkor nagyon nagyon buta!!!!A Fidesz most egy nagy lehetőséget kapott és nem akarják hülének nézni az embereket mint ahogy a szocik tették 8 évig,ugye?!
2010. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

a kérdés bizony fenn áll

nekem személy szerint az összes párt közül a fidesz miniszterelnök jelöltje volt a leg un.szimpibb.

valahogy nem tetszik az olyan politika, hogy mindent elvből elutasítunk ellenzékként.

2010. ápr. 25. 23:23
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
"alahogy nem tetszik az olyan politika, hogy mindent elvből elutasítunk ellenzékként." Az mszp pont egy ilyen párt!!Mint egy gőgős óvodás,csak azért mert jobboldalról jött a javaslat,mindenre nemmel szavazott..,ha nézted a parlamentet Te is láthattad!
2010. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen, akár a fidesz! Egy kutya, kiváncsi leszek mennyi idő telik el, mire belátják a fidesz szavazók, hogy a pártjuk nem különb....annyi változás lesz, hogy más a miniszterelnökünk, de se baj...tavaly is volt egy váltás, hát legyen idén is... a végeredmény ugyan az, a mélyen párt szimpatizánsok lehúzása
2010. ápr. 25. 23:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!