Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért támadják a FIDESZt?...

Miért támadják a FIDESZt? Azért, mert az állampolgárok szabad akaratukból adták meg adataikat? De az MSZPt nem támadják azért, hogy a kopogtató cédulákat lefénymásolták az állampolgárok beleegyezése nélkül?

Figyelt kérdés
Ez bűncselekmény, mint oly sok dolog, amit az MSZP már véghezvitt.
2010. ápr. 9. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hol szabad akaratukból?


ők gyűjtötték össze TITKOSAN

2010. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

fidesz elázott ennyi


mi megmondtuk előre hogy ez lesz

2010. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szabad akaratukból?

Egyátalán nem...

2010. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az MSZP-t mindenki utálja. És igen, az MSZP bűnös lehet ebben is, és még sok másban. De attól még nem hatalmazza fel más pártok bűnössége a Fideszt hogy törvénytsértsen.

Azt hiszitek hogy a fideszt annyira érdekli hogy mi lesz veletek. Őket már úgyis a nagytőke irányítja, csak bábuk.

Parasztvakítás az egész. Ráadásul 5 évente akarnak választást, ha 2/3uk lesz. A lóf@szt a pitsájukba! Nem tudom mit képzelnek ezek. Remélem nem lesz meg a 2/3. Csak már teljesen átmosta az emberek agyát a fidesz, Orbánnak már-már személyi kultusza van. Fogadni mernék hogy a Fideszesek nagy része még királynak is elfogadná. Pl édesapám igen. A Pokorni, meg Kubatov ügyén meg röhögött, utána meg egyre agresszívabb lett. Szóval elég vicces és bonyolult eset.

2010. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem csak ez volt


Pátyi golfpálya

ha önként lemondasz megúszod című hangfelvétel

kapsz egy biciklit ha kinyalod a seggünket című történet

van diplomám vagy még sincs? történet

BKV ügye is belekeveredtek


stb :(

2010. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szabad akarat? Hát végülis IWIW-ről is gyűjthettek infót, ja...
2010. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mszp sem jobb, de a fidesztől van olyan felvétel ahol kijelenti az ürge, hogy az adatbázis alapján diszkriminálnak majd. de tudom ez titeket nem érdekel. szelektíven fogadjátok be a híreket.
2010. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szó sem volt arról, hogy titokban. Engem és több barátomat személyesen megkerestek és megkérdeztek, hogy szeretném-e megadni az adataimat. Én megadtam nekik és ahogy ígérték, csak néhány levelet és smst küldtek.


Ha ezek után azzal vádolnátok, hogy fideszes vagyok, akkor tévedtek, mert egy másik pártra fogok szavazni. Viszont a fideszt és az mszpt nem lehet összemosni!

2010. ápr. 9. 23:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért nem godoljátok, hogy más ellopni a személyes adatokat és más elkérni az emberektől?
2010. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőmnek és a fiának úgy küldtek levelet (postán), hogy soha nem kérték az adataikat. Ne haragudj, de ők hol egyeztek bele, ha sehol?
2010. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!