Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A választások után bíróság...

A választások után bíróság elé lesznek állítva a szélső balos bűnözők?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 07:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2010. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%
Te elhitted?
2010. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
mindenki balos e hazában
2010. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Szélső bal nincs.Nem lesznek koncepciós perek.Az eddigi 20 évben nem csak a balosok a "bűnözők",legalább annyira a Fideszesek és a többi párt politikusai is.Nem csak a kormányokban,parlamentben,hanem az önkormányzatoknál is.És korrupt a vállalkozók legtöbbje is.A fél országot börtönbe lehetne csukni.

Csak azért van most a MSZP előtérben,mert a Fidesz 8 év óta ezt sulykolja az emberekbe,és gondoskodott róla,hoogy ezek nyilvánosságra kerüljenek.A jelenlegi Főügyész tisztességesebb,mint Polt Péter volt.A saját disznóságaikról hallgatnak,és eltusolták azokat.

Nem vagyok MSZP párti,de süket és vak sem.

2010. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak a szélső balos bűnözők lesznek oda állítva. Tekints el attól, hogy balos vagy jobbos. A bűnözők lesznek oda állítva, akiknek érdeke volt titkosítani több tíz évre bizonyos anyagokat. Na azok lesznek oda állítva!
2010. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

Megmondom ki a szélsőbal: a munkáspárt. Nekik kemény kommunista programjuk van.

Ellenben az mszp balközép... nem is értem a kérdést.

2010. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 bumbi02 ***** válasza:
33%
és mér csak a szélsőbalos bünözök? a többi bünözöt nem kell biroság elé állitani?
2010. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

ma 10:04


Hagyjátok az 50%-s gyökereket... Biztos kinőtte a kárpátiás pulcsiját, és apa nem akar neki újat venni, mert a gyárban még nincs fizetésnap.


Az is rátesz egy lapáttal, hogy barátnője sosem volt még, és ezzel összefüggésben áll a szép bakkancsa 30 fokban, és a pattanásos bőrlebeny a fején, amit ő arcnak csúfol.



Hát persze kisbarátom, majd kiirtasz engem is, meg minden nálad okosabb lényt :D Csak az a baj, hogy szerintem az egysejtűekkel unalmasabb az élet!


SZÁNALMAS SENKI VAGY röviden.

2010. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
A mik? Talán garázdálkodik egy kommunista zsebtolvaj? Vagy egy leninista graffitis, vagy egy bolsevik szemetelő? Nem értem a kérdésed.
2010. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
A bűnözők legyenek bíróság elé állítva, politikai nézetektől függetlenül.
2010. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!