Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » 17 évesen lehetek fidelitas tag?

17 évesen lehetek fidelitas tag?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Te most a korrupt, zsarnok, hazaáruló, stadion mániás, agymosó párthoz akarsz állni?

Jobban tennéd, ha KERÜLÖD A TÁRSASÁGUKAT!!!!!!

Legyél párt nélküli!

Jobban jársz, ha Orbánék közelébe se férkőzöl!!!

2015. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell mindent elhinni!
2015. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Lehetsz. De minek? Ott érzed jól magad, vagy onnan várod sorsod jobbra fordulását? Ha az előbbi, sajnállak, hogy ennyire csekély dolgokkal megelégszel, ha az utóbbi, sajnállak, hogy csalatkozni fogsz. De a te életed a te döntésed.
2015. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
gratulálok te is a felelősségre vontak közé kerülsz remélem mint a diktátorod
2015. okt. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gina Lollobrigida ***** válasza:
18%

Igen de előtte olvasgassál azért sokat az istened, meg a pártja előéletéről is amikor még egy merész gondolat sem voltál.

Átmentek ezek már a szivárvány minden színén.

Inkább csinálj egy normális jobboldali pártot ebbe az országba, mert arra is szükség lenne

(baloldali vagyok)

2015. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 waltari válasza:
11%
Egészségedre.
2015. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Gina Lollobrigida


Mivel nyiltan baloldalinak vallottad itt magad, egyből lenulláztak Orbán diktátor agymosott éltetői...

Látod? :/


(Egy szintén BALOS)

2015. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen "értelmes" válaszokat kaptam. Hallottam a Fidelitas-ról és csak kiváncsi voltam, hogy 17 évesen lehet-e tag lenni. De egy igen/nem helyett csak a panaszkodást kaptam, hogy ilyen "agymosásban" akarok részt venni. Emberek, ez csak egy kérdés volt.
2015. nov. 2. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy létezik PÁRTOLÓ támogató is, akkor nem kell belépned sehová ami később esetleg meggondolásra kerülhetne de mégis kifejezheted tevéknységeddel a szimpátiádat bármely párt vagy szervezet felé. Jobb ezt az utat választani ennyi évesen.
2015. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyire elégedett vagy az állami egészségügyi ellátás fejlesztésével, az állami nyugdíjjal, az oktatás színvonalának javulásával, az államigazgatással, a költségvetés átláthatóságának alakulásával?
2015. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!