Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Egyértelműen láthatjuk és hallhatjuk, hogy Orbán Viktor eltér a válasz elől... de nem is taglalom tovább, nézzétek meg és kommenteljétek légyszíves


http://www.youtube.com/watch?v=6xm_YbmU3PA&feature=PlayList&..


2010. márc. 14. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Most hirtelen mindenki a jobbik a programját fújja, hát mi is épp ezt akarjuk. Húsz évig meg eszükbe sem jutott ilyesmi.
2010. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
11:59 - kifejtenéd bővebben mit szerettél volna mondani?
2010. márc. 14. 12:06
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Mit mond Orbán? Azt, hogy nem szereti a "számonkérés" szót (ld. nemzeti számonkérő szék), és törvényes elszámoltatást akar, nem törvényen kívülit, mint amit a népbíróságok műveltek.


Valóban hasznos videó, mindenki eldöntheti, melyiket kívánja választani: a jogállami, törvényes eljárást vagy egy indulatból végigvitt törvénytelen akciót. Nem hiszem, hogy néhány, történelemből bukott fiatalon és begőzölt prolin kívül bárkit a jobbikos verzió vonz.

2010. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
12:20 - szerintem nézd meg még egyszer a videót... te begyepesedett fideszes :D
2010. márc. 14. 12:23
 5/10 A kérdező kommentje:
12:20 - ja még annyi: azt csodálom, hogy egy ekkora mellébeszélésből is megpróbáljátok a legjobbat kihozni. :D Nem vagytok semmik :DDD
2010. márc. 14. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarom a fideszeseket ismételten támadni, de okkal kérdezi az ember hogy nem látják hogy Orbán ferdíti ezt a dolgot, amíg Vona teljesen őszintén és tiszta szívvel beszél erről az elszámoltatásról! Vagy a fideszes csapatot talán nem érdekli az hogy ne csak a bűnösök legyenek meg hanem az állami vagyon jó része is vissza kerüljön a hazánkba?????!!!....mert higgyétek el magánvállalkozásokban és magánvagyonokban még megvan az a hatalmas pénz amit kimentettek az államkasszából!!!!! Légyszíves fideszes testvéreim Magyar nemzet az egy!!! Akár milyen pártra is szavazunk a Nemzetünk sorsáról döntünk mindannyian!!!!!! Vegyétek a fáradságot és ne az itt szerzett negatív tapasztalataitok alapján mérlegeljetek esetleg kicsikét elfogultan!!! Én is elolvastam a fidesz programját mert úgy érzem ennyi tisztelettel tartozom a Magyar társadalomnak!!! Belinkelem a jobbik programját kérlek ha kicsit is érdekel a Nemzetünk jövője, téged ,engem, minket a Magyar embereket akkor áldozzatok rá egy kis időt, mert most még tudtok változtatni a döntéseiteken de utána megint 4 év bűnbánat jöhet, és az idő röpül felettünk és lassan ez a láz ki ölődik belőlünk az idő pedig a tolvajoknak kedvez mert addig mire elszámoltatnák őket tényleg addigra el tűnnek szépen a szürke ködben!!! Kérek mindenkit mint Magyar a Magyart olvasd végig és ne cinikus ellenséges hangvétellel fuss rajta végig akár milyen hosszú is a programjuk, mert a megoldások ott vannak a pontokban leírva! Köszi előre is minden tisztességes embernek! [link]
2010. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:46


Szólj az ápolóknak, hogy a nemzeti (bocs, Nemzeti) ünnepek közeledtével dupla adag nyugtatóra van szükséged.

2010. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12:24


Majd kinövöd a jobbikosságodat, kisfiú. Persze ha már kinőtted, akkor bőszen tagadni fogod, hogy valaha jobbikos voltál. Öltönyhöz és nyakkendőhöz nem megy az exjobbikosság :)))

2010. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
13:41 - lehet ha elárulnám a koromat, azonnal csókolommal köszönnél - tehát nem hiszem hogy én ezt valaha ki fogom nőni. Tisztában vagyok bizonyos dolgokkal, nekem nem kell hogy osszad azt ami nincs. Aki ilyet állít, hogy ki lehet nőni... kinőni a nadrágodat lehet... ne is haragudj. Szerintem menj vissza legózni, vagy építs *zarból várat töki.
2010. márc. 14. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szólj az ápolóknak, hogy a nemzeti (bocs, Nemzeti) ünnepek közeledtével dupla adag nyugtatóra van szükséged."

Szóval ez a reakciód hmhmhm.... akkor még pár ilyen szép évet neked a választások utánra is...:) Nem vetted észre hogy nem véletlenül írtam nagy N-el....ppffff de igazad van amikor már semmibe nem lehet belekötni akkor jönnek megint a berögzött idióta semmitmondó válaszok... köszi köszi te igazi nemzeti kis n-nel mert te így látod így érzed!Büszke vagyok rád!

2010. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!