Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kassab Adonis István milyen...

Kassab Adonis István milyen nemzetiségű?

Figyelt kérdés
A jobbik IX. kerületi jelöltjéről van szó. Nem valószínű, hogy magyar ilyen névvel.
2010. márc. 3. 14:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Magyarország a Magyaroké...
2010. márc. 5. 13:01
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem kötekedős kérdés, de azért a végé odaszólsz. :) Mindegy, te dolgod.


Ahogy olvasni lehetett, vannak szír felmenői IS, meg vannak magyar felmenői IS. Tehát nem szír, hanem félig magyar, félig szír.


Én nem értem egyeseket.... Magyarország a magyaroké - a Jobbik hülye kirekesztő. Ha kiderül, hogy van egy félig szír jelöltjük - ez a Jobbik egy nagy kamu.


Ebből is nekem inkább az jön le, hogy a Jobbik a nagy francokat kirekesztő. Az meg, hogy a srácban magyar mellett van szír is, mégis mi a fészkes fenéért érdekes? Ha a magyar érdekekért dolgozik és ő önmagát is magyarnak tartja, akkor mi a baj?


Vagy aki ki van ezen akadva, az talán rasszista?.......

2010. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 fajdo válasza:

Adjon az Isten!


Én a sok értelmetlen embernek és azoknak akik nem hisznek benne csak annyit tudok mutatni hogy saját maga járjon utána ne másra hallgasson! Itt van pár link ahol tudsz tájékozódni és megtudni hogy valójában ki kicsoda!:


[link]

[link]

[link] index.php?p=watch&id=1001

[link] <--Az első hozzászóló kedvéért odaírom hogy az Személyes menü alatt az Életrajz pontot olvassa el!

[link]

[link]

[link]


És ha ezek után is felmerül benned bármi akkor nézd meg mondjuk ezt a videót vagy a többi youtube, docler, indavideo, videoportálon található videókat felvételeket!


http://www.youtube.com/watch?v=5uUs5WBy5VY

[link]


Igen vannak olyan emberek mit pl: Müller Nikolett Király András de ők nem is fognak ottmaradni és nem is engednék nekik hogy ottmaradjanak ahol voltak! Király miután kiderült le is mondott a helyzetéről! Nikolettel se lesz másképp!


Szebb Jövőt!

2010. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves 15:42, de honnan tudod, hogy nincs a Jobbikban több Király féle egyén? Elvégre ha nem derülnek ki ezek a dolgok róla, akkor nem is mondott volna le.
2010. márc. 29. 23:38
 15/17 fajdo válasza:
Nem tudom hogy van-e vagy nincs! De azt tudom hogy akiről szó volt az Király András, és most őt hoztam fel példának mert róla derültek ki dolgok de voltak még mások is! De azok a dolgok is még mind azelőtt történt hogy ott volt a nyilvánosság előtt a Jobbikban aszt hiszem, de nem vagyok benne biztos! Igen ha nem derültek volna ki akkor még mindig ott lenne de most ez nem így megy hogy felfúrják mindenkinek az életét és akkor te jöhetsz te meg nem!
2010. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 VatafiaVata ***** válasza:
Kassab Adonisz egy szír nemzetiségű kopt keresztény apa és egy magyar anya gyermeke, erőteljesen radikális nemzeti magyar, ugyanakkor szír identitású ember. Budaházi Gyuri személyes jóbarátja, ott volt 2006-ban a TV-székház ostromlói között. Az orientalista.hu illetve a kiállunk Oroszország mellet! honlapok főszerkesztője.
2017. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#10

Büszkén átslattyogott azóta a Fideszhez.

Persze, meg kell élnie.

Erről vajon fog-e írni?

- (csak regtisztráltak látják)

[link]

2019. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!