Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem csinálja az a...

Miért nem csinálja az a FIDESZ, mint a többi párt? ) bőv lent)

Figyelt kérdés
Az MSZP 2006-ban is nagy bajban volt, a Fidesz azt hitte hogy nyert aztán ült a seggén aztán várta a csodát.Mindenol az embereknek nyaló MSZP-s embereket meg stb.pártot látok.Fidesz aktivisták nincsenek?Vagy csak felénk fogytak el?
2010. febr. 26. 15:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem ertem miert veszekedtek.A Fidesz=Mszp.Ugyhogy aki Mszp-s az baratkozzon meg a Fidesszel mihamarabb es forditva is.Amiota ki-ki derul hogy osszeszurik a levet azota 3-an csatlakoztak a Jobbik taborahoz a kozvetlen kozelembol.
2010. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

17:29 itt megint én.


"Most röhögd ki magad, baloldali, mert áprilistól nem lesz sok okod rá :))))"


Ez igaz, sajna a jobbosok fognak nyerni:(. ennek nem örülök de nehogy azt hidd hogy a kövi ciklusban is jobbos uralom lesz. na de ezen nem veszünk össze.:D

2010. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Nem ertem miert veszekedtek.A Fidesz=Mszp."


Jobbikosoknak kétségkívül, de ők egy törpe kisebbség.

2010. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Teny es valo mostmar hogy osszejatszana.Nezz utana!Te magad is meg fogsz lepodni.En is teljesen ledobbentem.
2010. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Teny es valo mostmar hogy osszejatszana.Nezz utana!Te magad is meg fogsz lepodni.En is teljesen ledobbentem."


Link esetleg?


Ilyeneket én is tudok mondani, hogy "Képzeld, a Jobbikot a Moszad irányítja. Nézz utána. Én is teljesen ledöbbentem!"

2010. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Miért? Nem csinálja?
2010. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Erdekes hogy a Fidesz erre nem reagal semmit.Nem hiszem hogy a Fideszesek barmifele osszepaktalast az mszp -vel tamogatnanak.Bajnai azt mondja hogy ok "egy fajtak a Fidesszel"Kesz rohej lesz ha megint Fidesz lesz kormanyon.Vagy szerinted nem nevetseges hogy egymast valtogatjak es kozben semmi olyat nem tesznek ami Mo. erdekeit szolgalna?

2010. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 21:34


Mit bizonyítanak ezek a cikkek? Nem az van bennük, hogy a Fidesz összejátszik az MSZP-vel, hanem az, hogy büntetlenséget remélve arról álmodoznak a szocik, hogy a Fidesz az utolsó pillanatban majd beveszi őket egy koalícióba. Elmebeteg egy elképzelés, az "álmodik a nyomor" minősített esete, de hát a pánik kihoz ilyen furcsaságokat az emberből.


Szóval a Fidesz szándékait az MSZP vágyaival kevered. Gizike és gőzeke.

2010. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Elvegre is mindenkinek meglehet a sajat velemenye.En is nagyon remelem hogy nem jatszik a Fidesz mszp-vel{nem mintha fideszes lennek}Remelem neked lesz igazad habar nagyon ugy fest csalodas lesz a vege.Amikor elkezdodott a plenyka hogy a Jobbik kivel lepne koaliciora azonnal kijelentettek hogy senkive.A fedesznek hol a banatba van erre a reakcioja?
2010. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"A fedesznek hol a banatba van erre a reakcioja?"


Szerintem a Jobbikot a Moszad üzemelteti. Hol a bánatban a Jobbik reakciója?


(Kb. ennyire értelmes a felvetésed)

2010. febr. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!