Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem félnek a szocik, hogy...

Nem félnek a szocik, hogy csak a 3. hely lesz az övüké?

Figyelt kérdés
.
2010. febr. 21. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnének neki nyilván, de ők is tudják, hogy a demokrácia örök körforgás, és egy demokrata nem évtizedekre készül kormányzásra, hanem egy ciklusra. Aztán a választók eldöntik, hogy bizalmat szavaznak-e neki újra, vagy sem.
2010. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Logikus.

Itt, Zalában most sokkal jobban telsít/ett a Jobbik, mint az EP-nél. Pedig Zalára a "Jobbikosság" nem igazán jellemző.

3 imserősöm is van, akik most Jobbikosok, és az ep-n mszp-sek voltak, ls legalább 10-15, akik most Jobbikosok szintúgy, és fideszre szavaztak az EP-n.

Úgyhogy...szerintem az mszp most nagyon el fog vérezni.

Vidéken egy-két körzetet elvétve mindenki utálja az mszp-t...

2010. febr. 21. 19:31
 3/11 A kérdező kommentje:
*teljesít
2010. febr. 21. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ez szeretem amikor az ismerőseid által vonsz le következtetést. Na akkor én azt mondom hogy van 200 ismerősöm és mind mszp-s. Akkor most mi nyerjük a választást?
2010. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
De félnek, és ennél jobban csak attól félnek, hogy az Országgyűlés kiadja majd a gazembereket, nem bújhatnak a mentelmi jog mögé.
2010. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
én is zalai vagyok...de én látok elég baloldalit is...az ismerettségi körödre hivatkozol ..azért van belőle biztos sok jobbikos mert az ember valamilyen szinten olyanokkal barátkozik aki hasonló nézeteket vall.És bár eszem ágában sincs bántani a jobbikosokat,de ez náluk még jobban igaz.
2010. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
övüké?
2010. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem félnek az MSZP a rendszerválltás óta létezik, nem valószinű hogy egy fiatal széllsöséges párt lesz az ország egyik legnagyobb politikai ereje.
2010. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22:12

Az MSZP majdnem 50 éve létezik és kormányoz, csak a rendszerváltás előtt MSZMP volt a neve.

2010. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Széllsőséges? Széll Kálmán már rég nem miniszterelnök, le vagy maradva. :)
2010. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!