Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha belépek egy (parlamenti)...

Ha belépek egy (parlamenti) pártba, az milyen kötelezettségekkel jár?

Figyelt kérdés

Csak szimpatizáns vagyok, szivesen segitem ezt a pártot, de nem szeretnék politizálni, még helyi szinten sem. Tulajdonképpen mindössze egy flottás telefonra van szükségem...

Később lehet bármilyen hátrányom belőle?


2010. febr. 18. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ha kitör egy forradalom, vagy jön egy diktátor, esetleg halállistára kerülhetsz, és agyonverve a jeges Dunában, vagy a Budapest-Szeged közti út fáira akasztva találhatod magad. De az is lehet, hogy az üzleti életben próbálnak ellehetetleníteni ellenérdekelt felek (tudod, aki korpa közé keveredik...).


Azt hittem, hogy egy megszállott, forradalmi hevületű fiatal nem fél semmitől. Mostanában meg már (még egyelőre) nem olyan időket élünk, hogy munka után megvárjanak és hülyére verjenek a politikai hovatartozásod miatt.

2010. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában nem jár semmilyen kötelezettséggel, mert csak tagdíjat kell fizetni, el kell járni taggyűlésekre, szórólapozás stb... Ennyi az egész.
2010. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!