Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az a hülyeség, hogy a...

Mi az a hülyeség, hogy a Jobbikot Gyurcsány Ferenc alapította?!

Figyelt kérdés
Mi a bizonyíték rá?
2010. febr. 13. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, de tényleg hülyeség.
2010. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Ez nagyon egyszerű. A Jobbik szavazótábora három rétegből áll

1: fiatalok, sikerélmény nélkül, mindenből kiábrándulva, hiányos műveltséggel, és zavaros világképpen - pl: kádár alatt jobb volt, de azért büntessük meg a kádáristákat -

2: olyan korábbi mszp tagok, akik nagyon gyűlölik mind a zsidókat, mind a cigányokat, de kitartottak az mszp mellett, mert ingyen zsemlét ígért, de most hogy ez elmaradt, átpártoltak.

3: a fideszről leszakdt szélsőjobb ( vona gábor is polgári körös volt)

Ezt aztán mindenki úgy magyarázza, ahogy akarja.

2010. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
biztos a Viktor mondta,akinek minden szava maga az igazság.vagy egy dakota mondásban hallotta amiket szent könyvként követ :) hülyeség az ilyenekkel foglalkozni!kit érdekel ki kit mocskol?én már hányok mindtől!
2010. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhonnan dől a hülyeség. Elképesztő mennyi elmeroggyant ember terjszti a hülyeségeit.Bizonyíték? Azt ne tudnak adni. Felelőtlanül ostobán levegőbe beszélni ahhoz nem kell tehetség. Van aki olyat mondott hogy az a tömegmészárlásra készülő elmebeteg állat egész értelmes ember.Én az írásaiból egy buta korlátolt barmot látok akinek még az utcára se volna szabad kilépnie.Az egyetemi hallgatók fele egy tehetségtelen alkalmatlan egyed akinek az egyetemen se volna semmi keresnivalója.
2010. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

"pl: kádár alatt jobb volt"


Tudod az nemcsak példa hogy Kádár alatt jobb volt hanem a valóság. Az egzisztenciális és az anyagi biztonság nemhogy jobb volt hanem össze se lehet hasonlítani a mai állapotokkal. Volt egy topik ahol ez volt a kérdés. és hatvan válaszolóból hatvan megerősítette. Én éltem a múlt rendszerben és nem feltételezem hanem tudom. Pedig nem voltam párttag.

2010. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Kádár alatt nem volt jobb. A legalacsonyabb igényeket - a parizer olcsó volt, de próbáltál meg volna minőségi húst venni, a tévé és a videó több havi fizetése volt egy embernek, de a propagandadarabok olcsók voltak a színhátban stb - kielégítették, de aki többet és jobbat akart, falakba ütközött, négyévente utazhattál külföldre, soroljam?
2010. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kicsit eltértünk a témától:)
2010. febr. 13. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Kétlem, hogy a Jobbiknak köze lenne az MSZP-hez, viszont tény, hogy a Jobbikra leadott szavaztok az MSZP-t erősítik, hiszen a Fidesztől veszik el a szavazatokat, így csökken a különbség a Fidesz és MSZP között, vagyis az MSZP-nek nem lesz jelentősen kevesebb hatalma és beleszólása, mint most, mert a szavazatok nagyon szétaprózódnak.
2010. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 titak ***** válasza:
100%
Jó vicc. Hol hallotad?
2010. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki kicsit gondolkodik tudja,hogy miért támadják ezzel a Jobbikot!Félnek attól,hogy nélkülük már nem tudnak kormányozni,mert jelentős erőt fog képviselni a Parlamentben.
2010. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!