Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fogsz szavazni áprilisban...

Kire fogsz szavazni áprilisban, és miért?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 12:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
45%

LMP

nem érdekel ki mit talál ki arról h.ilyen-olyan árnyékpárt,meg pénzes kapitalisták kezében van..stb..

nekem tetszik a mentalitásuk.Ha semmi esélyük sincs akkor is rájuk szavazok.

2010. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Kis pártok:

MCF,LMP,SZDSZ,MDF stb.

Ha lehet,akkor inkább MCF-re szavazz,mert arra szavazni tényleg elveszett szavazat! (ha 0,5%-ot megütik sokat mondok!)

2010. febr. 13. 12:55
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Legyen meglepetés.

:D Úgy is meglepetés lesz az eredmény. KB mint amikor az Eu képviselőkről szavaztunk :D

2010. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
46%
MDF, mert jobboldali vagyok, de utálom a nacionalizmust.
2010. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

"Most nem fogom bemásolni, de leírtam a jobbik programjának kritikáját, a jobbikellenesek kérdéshez bemásoltam, ha van időd, olvasd el."


Ha kritizálod a programot,akkor vedd fel a kapcsolatot a párttagokkal,nem a gyakin kell kritizálni egy olyan párt programját,ami nem tett semmi rosszat. A parlamenti pártokat lehet kritizálni,ők már megmutatták,hogy milyenek.


Én sem kritizálom az LMP-t.

Ennyi. (úgy vagyok vele,hogy jár nekik is egy esély,de az LMP-sek felől nem kölcsönös ez a gondolkodásmód a jobbik felé.)

2010. febr. 13. 12:58
 16/41 anonim ***** válasza:
45%
Eddig úgy volt hogy Jobbik,de az utóbbi időben nagyon megszelídültek,puhányak lettek.Most már azt hiszem nem megyek szavazni.
2010. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim válasza:
75%
" utáloma a nacionalizmust " akkor te melyik nemzethez tartozol? vagy valami keverék? esetleg: héber- baszk,spanyol-afgán? pffff ilyen emberektől hányingerem van ... aki nem szereti a hazáját
2010. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
59%
FIDESZ
2010. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
76%
Jah és mire vártok ... még mindig a fiesz? Voltak már semmit nem csináltak SEMMIT... Mszp pedig "elkúrták" " hazudtunk reggel, éjjel meg este " Jobbiktol független hozzáteszem rájuk szavazok --> valami új kéne nem adjunk neki 1 esélyt nézzük meg mit tud tenni az országért hozzáteszem nekik van a legkézzelfoghatobb programjuk ..
2010. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

"Eddig úgy volt hogy Jobbik,de az utóbbi időben nagyon megszelídültek,puhányak lettek.Most már azt hiszem nem megyek szavazni."

Mit értesz a megszelídülés alatt? Szerintem menj el szavazni a jobbikra. És kiderül,hogy puhányak-e. (bár nem értem,hogy te mit értesz ez alatt)

2010. febr. 13. 13:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!