Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » SZDSZ utódpárt? Részletek lenn.

SZDSZ utódpárt? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Sokan jönnek azzal, hogy az LMP az SZDSZ utódpártja, hogy tele vannak volt SZDSZ-esekkel, akik így akarnak közel kerülni a mézesbödönhöz. Csak sajnos még egy konkrét nevet nem hallottam. Felsorolná valaki nekem azokat az embereket, akik SZDSZ-esek voltak, és most az LMP-ben vannak?
2010. febr. 12. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem, mint az szdsz-el az mdf-es fúzióig szimpatizáló liberálisnak idegrángást okoz, ha meghallom ezt a baromságot. Normális liberális nem szavaz egy zöldkommunista pártra.
2010. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

"Normális liberális"


Olyan van? Ne nevettess már...

A liberálisok vágták tönkre az országot

nem kérünk a liberalizmusból soha nem is kértünk

2010. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Gn-jAGoVZDI&feature=related


Most ezt nézzétek meg. Ez akar politizálni? Ez csak mutogatni tud és hallhatóan csak a külpolitika érdekli. Látszik, hogy csak a bödön mellé akarnak kerülni.

2010. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Második: akkor magyarázd már el nekem, hogy eddig miért szavaztak rájuk. Az első választáson övék volt a második legnagyobb párt. Amúgy ki kéne húzni a fejed a jobbikos pártközpontból: magyarországon sose volt liberálizmus, a szociáldemokrácia különböző fokozataiban éltünk.
2010. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És hol van az leírva, hogy az LMP liberális? Tudtommal egy alternatív politikai nézetet képviselnek. Céljuk a szegénység felzárkóztatása és a vidék fejlesztése is, ennyiből akkor mondhatjuk rájuk, hogy konzervatívak.
2010. febr. 12. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon amit liberalizmusnak csúfolnak, az távol áll a liberalizmustól.
2010. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

a lényeg hogy ami volt az is becsődölt szdsz lehúzta a rolót

az liberális párt éppen hogy bekerült a parlamentbe és most valószínűleg nem fog


vesszen a liberalizmus

selejt áru

2010. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Engem nem érdekel, hogy az LMP liberálisnak vallja-e magát vagy sem, hogy az SZDSZ utódpártja-e vagy sem.


Nekem bőven elég azt tudnom, hogy a városomban egy olyan képviselő indul az LMP színeiben, akinek a városban egy undorító clubja van, ahova beengednek 13-14 éveseket, akik nem mellesleg már este 10-kor részegen meg betépve fetrengenek a lépcsőn, meg más undorító dolgokat is művelnek... Hiába volt botrány abból, hogy egy 14 éves lány a színpadon lesz*pott egy srácot, amiről csomóan képeket készítettek, ez az ember még mindig nem tett intézkedéseket az ügyben, ugyanúgy bemehetnek 13 évesek, senki nem kér igazolványt.


Ha ez az ember kicsiben így csinálja, így pusztítja gyakorlatilag a fiatalságot, mit csinálna nagyban? Na ezt nem szeretném én megtapasztalni....

2010. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!