Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Muszáj leadni az ajánlószelvényt?

Muszáj leadni az ajánlószelvényt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ha nem adod le, elmennek érted és agyonlőnek!
2010. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem akarsz senkit támogatni. Hiába erőszakoskodnak, annak add, akit te szívből, meggyőződésből támogatsz, a parlamentben szeretnéd látni.
2010. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló:

soha nem fogom érteni az ilyeneket de mindegy :D nem is akarom. nah de jobb dolgod ne is legyen mint hülyeségeket írogatni ezen az oldalon. :P ..............

2010. febr. 12. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, utólag ki ellenőrizné, hogy te biztosan odaadtad-e valakinek? Hiszen ugye szíved joga annak adni, akinek akarod, és ebbe az is beletartozik, hogy ha senkinek nem akarod adni, vagy csak egyszerűen nem akarsz vele veszdődni, akkor nem adod senkinek. Az ajánlószelvény amúgy sem kötelez téged semmire, az csak annak fontos, aki gyűjti.
2010. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem köszi
2010. febr. 12. 13:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de amikor este 8-kor csöngettek be hozzánk, én darabokra téptem és úgy nyomtam az orruk alá.
2010. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Add oda a Jobbiknak!
2010. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"hülyeségeket írogatni ezen az oldalon"


Minek kérdezel rá ha tudod a választ nincs jobb dolgod mint kampányolni?

2010. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó hozzászóló:

ki kampányol? mert én biztos nem. :D tanulj meg olvasni. ha kapmányolnék nem ilyen kérdést tennék fel. és NEM tudtam rá a választ. amúgy meg minek írsz ide ha nem a kérdésre válaszolsz? és neked nincs jobb dolgod? pfffff nem értem mit kell osztani az észt!

2010. febr. 15. 08:57
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem muszály,de ha jobb,szebb jövőt szeretnél leadod a Jobbiknak! :-)
2010. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!