Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz? Jobbik? Mszp?

Fidesz? Jobbik? Mszp?

Figyelt kérdés
Neked melyik a szimpi,avagy melyik nem? Mért?
2010. febr. 12. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Fidesz=Mszp

Csak a jobbik!!!

2010. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Ez az a három, aki tuti nem. Okok: A Fidesz nagyon nagy fordulatokat tett az elmúlt két évtizedben, ellenzékként iszonyatosan erőszakos, csakazértisbelekötünkmindenbe politikát folytatnak, plusz Orbán retorikai stílusától kiráz a hideg :). A Jobbik iszonyatosan erőszakos populista, nacionalista politikát folytat, a pártprogramjukat demagógnak tartom, tele van ellentmondással, emblematikus alakjaik alapvető normákkal nincsenek tisztában. Az Mszp-t szerintem felesleges részletezni, hiteltelenné vált az évek során.
2010. febr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

A válasz megírásának időpontja: ma 08:33


Akkor? Szdsz(lmp) ?

2010. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
MSZP, hogy ne legyen kétharmad. Ha nem ilyen lenne a helyzet, amilyen, akkor keresnék egy normális kis liberális pártot ( az lmp nem az), és nem érdekelne, hogy jó eséllyel elvész a szavazatom, de én nem szeretném, ha bárkinek is kétharmada lenne, és a jobbikra sose fogok szavazni.
2010. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
MSZP. Baloldali vagyok, nem polgári, nem konzervatív, nem radikális. Még ők állnak hozzám viszonylag közel. A Fidesztől és különösen a Jobbiktól fényévekre érzem magam.
2010. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Természetesen csak a JOBBIKRA!!


www.jobbik.hu olvasgass

2010. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

08:33 vagyok. Az volt a kérdés, melyik szimpatikus, illetve nem szimpatikus. Ez a három nem szimpatikus, a többiről egyelőre nem tudok annyit, hogy véleményt alkossak.

Viszont. Megkérdezném, miért lettem lepontozva? Miért nem "hasznos" a válaszom? Én vagyok az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt. Ugyanis nem az volt a kérdés, kire fogunk szavazni, hanem ki szimpatikus, illetve nem szimpatikus. Vagy ebben a kategóriában már nem számít jó pontnak, ha valaki a feltett kérdésre válaszol? :'(

2010. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Jobbik? Elgurult a gyógyszerük... Miért kell a fiatalságnak megtapasztalnia a hadsereget??? Nincs erőteljes hadseregünk, ha bárki megtámadna, gyakorlatilag végünk lenne, ha nekünk jönnének a románok, azok iszonyatosan megverhetnének... Semmi fegyver nincs, amivel fel lehetne venni a versenyt egy szomszédos ország ellen... Lehet üvöltözni, hogy vesszen Trianon, de a végkifejlet NEM változhat...

Lehet utálni a cigányokat, de ők mit csinálnak? Lopnak, ölnek, gyakran hallunk hasonlókat. Mi magyarok nem lopunk? Nem hallottunk arról, hogy egy magyar ölt???

Ha a jobbik úgy ellenezné a fehérgalléros bűnözést, mint a cigánybűnözést, akkor hamar ki lehetne húzni a szarból az országot...


A jobbik a 20. századi megoldásaival ugyanarra van ítélve, mint a fasiszta nagyhatalmak... Elbuknak, és mindenki próbálja eltörölni az emlékét, lásd brit fasiszták és francia fasiszták...

2010. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
62%
Jobbik
2010. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
csakis a Jobbik!
2010. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!