Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van most a világon vagy...

Van most a világon vagy Magyarországon olyan párt, csoport aki a marihuána legalizációja mellet van?

Figyelt kérdés

Például olyanra gondolok mit a 4K! (Negyedik Köztársaság)

vagy a Weed Like To Talk, ami szavazatokat gyűjt vagy már dolgozik rajta hogy legális legyen?



2015. jan. 29. 16:40
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

#22

Amúgy nem vagyok tini....bár ha belegondolok jó lenne mert nem nekem kéne a számlákat fizetni.Napi használó nem vagyok max heti 3-4 jointot szívok el és akkor mi van?Dolgozok rendesen,van házam,barátnőm(ezt csak azért írtam mert már máshol írták hogy a "drogosoknak" nincs senkijük) a családommal tartom a kapcsolatot, és az olyan embereket kell elítélni mint én hogy el lő pár jointot akkor ő már biztos valami köcsög vagy retardált barom lehet, de persze azzal nincs gond aki nem dolgozik megkapja a segélyt megy a kocsmába elbassza az összes pénzt aztán haza megy oszt szétveri a feleségét....na akkor így végig gondolva tényleg a fű a káros.. :)

2015. febr. 7. 03:06
 32/33 A kérdező kommentje:
Ja csak az előzőhöz tenném hozzá nem közmunkán dolgozok meg ilyen havi 45-50 ezer forintért :).
2015. febr. 7. 03:11
 33/33 anonim ***** válasza:
30-as, hogy szűröd ki, ki a rendszeres fogyasztó, és ki az alkalmi?
2015. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!