Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fidesz miért szavazta le...

A fidesz miért szavazta le Szabó Tímea javaslatát amelyet a nehezebb sorsú gyermekek téli szünetben való étkeztetésére tett?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%
Pénzt? Ezekre? Te teljesen hülye vagy? Az én pénzemet? MERT AZ AZ ENYÉM!!!!!!!!!!!
2015. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Poniczky ***** válasza:
46%
Mert"demokrata"(nem nejlonfasiszta) és "keresztény" partnere van. Áldás és békesség az üres stadionjaikra!
2015. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Mint annyi mindent, a gyermekéhezést is politikai célokra használják fel. Ha jól tudom, folyamatosan átszervezik a gyermekek közétkeztetését. Az iskolákban nagyon sok rászoruló gyermek kap naponta 3x étkezést - jelenleg 40 % körül -, a jövőben az iskolai szünetek idejére is kiterjesztik. Pedagógusként tudom, milyen kevesen fizetnek térítést, pláne teljes összeget. Szabó Tímea a jogos kritika mellett, miért nem kezdeményezte, hogy a képviselők hozzanak létre egy alapítványt a tiszteletdíjukból, amelyek kamatait erre a célra fordítják. És mondjuk ők jártak volna elől jó példával...
2015. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert melyik konyhás néni menne be december 24-én főzni a (lássuk be, a hátrányos helyzetű családokban sokszor hanyagolják el a nevelést, mert sokszor azt az időt is pénzkeresésre kell fordítaniuk) az ebadta kölyöknek?

Sokan kapnak száraz tésztát, lisztet,vagy mikrózható pzzát stb... amiből főzhetnek. Én 10 évesen már főztem, nem ügy.

2015. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!