Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavazás 2018? A mostani...

Szavazás 2018? A mostani történések alapján mit gondolsz?

Figyelt kérdés
És hogyan alakulnak a dolgok? Sztm kínált alternatíva hiányában. .a mostaninál kevesebben. A fidesz, jobbik, mszp listán kb. 1,2 millió szavazatot fog szerezni...az egyéniben a fidesz fogja a legtöbb helyet kapni...a jobbik az egyéniben nőni fog, de 60-70-nél nem lesz több települése. Így gyenge fideszes többsége lesz a parlimentben.Az mszp egyeniben le lesz jóval maradva a jobbik mögött. Ti hogyan látjátok?

2014. dec. 19. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem meg 2014-ben volt utojára országgyűlési választás.

Orbán hamarosan a várba költözik, valószínúleg királlyá is koronáztatja magát és MAgyarország királyságként fog működni a továbbiakban.

2014. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csaknem :XD
2014. dec. 19. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Fideszből kiválnak az urizálók, kis pártok is megerősödnek, lesz egy tucat párt, akik egymással rivalizálnak és egy még mindig stabil orbáni többséget képesek lennének megdönteni, de annak beláthatatlan káosz lenne az eredménye!
2014. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyerni fog a Fidesz, mert 2017 végén és 2018-ban behoznak egy rezsicsökkentés újratöltve szlogent és az értelmi szavazók ismét megeszik. Természetesen már nem annyian, 2-3adnak a közelében sem lesznek.


Értelmi szavazók: ma hallottam a buszon, hogy Orbán miatt ilyen "olcsó" a benzin, na ilyen emberekre értem én az értelmi szavazókat.

2014. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az őskövületek nyugalomra térnek, a TV műsorokból az "5 perces PROLI vakító álhírek" törvényileg lesznek letiltva!

És+

Mindenki az interneten megkeresheti BÁRMILYEN hír hátterét (1-99), mint MOST is!

2014. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rekordalacsony részvétel lenne. A Jobbik jelentősen, de némileg az LMP is nőne. A baloldal is több szavazót aktivizálna, de csak az MSzP-nek és DK-nek lenne esélye bekerülni a parlamentbe. A Fidesz támogatottsága meg jelentősen csökken, feltéve ha kampányidőszakban nincs rezsicsökkentés meg ilyenek. Az arányokról fogalmam sincs, a részvételtől függ... Jelenlegi állás szerint!
2014. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az még nagyon a jövő zenéje
2014. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2018-ban a Jobbik nyer! Ez egyértelmű, nem kell majd meglepődni. Addigra a mai 9.-esek is szavazhatnak és nem MSZP-re fognak, nem is Orbánra (Internetadót nagyon komolyan vették a fiatalok)hanem? Addigra az MSZP és Fidesz szavazók nagy része kihal amúgy is.Ez egy elég f**z vélemény de sok benne az igazság!
2015. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Endr 72 ***** válasza:

Ugyan ez lesz.

A2/3 nem áll meg,és a Jobbik megerősödik.fletóék valószínű nem jutnak be,és az szdsz (lmp) sem.Marad a Fidesz,a Jobbik és az mszp.

2015. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2/3 nem lesz. Valószínűleg a Fidesz nyer, de még van 1 év. Tolják az itt-ott áfacsökkentést, meg a minimálbért alamizsnával emelik. Ez nem elegendő, ezért én nem fogok rájuk szavazni, mert kb vissza adják amit eleve elvettek. Aztán meg előadják a Jézuskát...


Utána sztem a Jobbik, kicsit lemaradva vagy szorongatva. Aztán MSZP, de még mutathat erősödést.


A többiek kiesnek, demokraták,stb. Az LMP nek is kicsi az esélye a bent maradáshoz. Talán.


Az egyénik nagyon kérdésesek, mivel a Fidesz szépen átszerkesztette a választó kerületeket, hogy Fideszes többségi szavazatokat kapjanak...a választási rendszer is más súlypontra tevődött, a 2. forduló eltörléséről nem is beszélve.


Egy Fideszes ismerősöm mondta egyszer, (párt ember): Mindaddig amíg miénk a többség a többi bekaphatja.


Arrogánsak nagyon, ez fogja végül a vesztüket okozni.

2017. febr. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!