Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Átok ül a FIDESZ-kampányokon?

Átok ül a FIDESZ-kampányokon?

Figyelt kérdés

2002: Kövér - köteles beszéd;

2006: Mikola - szingli hordák, 20 éves FIDESZ-kormányzás a választójogot kapott határon túli magyarok segítségével, Orbán - törvényt sértünk, de majd megvédenek a jogászok, oszt jónapot;

2010: Varga - svéd nyugdíjmodell, Mádi - a FIDESZ is bevezetheti az ingatlanadót.


Már két választást vesztettek el ezekkel a megmagyarázhatatlan szövegekkel. És most minden kezdődik elölről, harmadszorra is belelépnek ugyanabba a folyóba. Érti ezt valaki? Tudom, hogy már volt ilyen kérdés, de én még mindig nem értem. Ez valami átok lenne? Most nem fognak veszíteni, mert akkora a fölényük, de a kétharmados győzelmük elszállhat, ha így haladnak. Nem vagyok FIDESZ-drukker, csak nem értem. Lehet, hogy valami összeesküvés?


2010. jan. 29. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak dilettánsok.Sok a pancser a Fidesz-ben,meg diktatúra is van.
2010. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Az a qrva jó, hogy csak most tudnak ígérgetni, és azon vitatkoznak hogy ki mondta előbb, hogy legyen feleáron a bkv bérlet komolyan mint az oviba...... Szerintem a fidesz túlságosan ki van éhezve a hatalomra, mellesleg a gazdaság politikájuk a 0 val egyenlő, az mszp meg az egész népszerűségét az öszödi beszéddel bszta el...
2010. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Demokratikus országban a párttagok nem mindig értenek egyet a vezetőjükkel.Ha ezt nem tudják megbeszélni párton belül,akkor kilépnek a pártból,vagy behódolnak a vezérnek.

A rendszerváltás óta a Fidesz az egyetlen párt,ahol látszólag nincsenek viták,ahol mindig minden úgy történik,ahogy OV.akarja.A tisztújításokkor sincs soha egyetlen ellenjelölt,tehát nem is tudnának másik pártelnököt választani.

Az elszólások azt jelzik,hogy vannak ellenvélemények.Ha ezt a nyilvánosság előtt elmondják,az politikai hibának számít,de azért igazak.

Ehhez hozzászokhattunk a Fidesztől.Mint ahogy,ahhoz is,hogy soha nem mondják el világosan,hogy mit is akarnak.Csak szólamokat hallunk tőlük,konkrétumokat nem.

A Fidesz rajongók pedig nem gondolkodnak,csak rajonganak a NAGY VEZÉRÉRT:

2010. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ül rajtuk semmilyen átok. Csak nem értenek ahhoz, amihez érteniük kéne. Vagy nem is akarnak érteni hozzá. Vagy csak nem szabad érteniük hozzá.

Kétharmados győzelem, na az szép álom nekik, de jobb is, ha nem lesz meg nekik a kétharmad. Abszolút többség egy, magát demokratának nevező pártnak? Na nee...

A gond az, hogy az őket pénzelő érdekköröknek nem tetszene, ha ők ki mernék mondani mindazt, amit a Jobbik ki mer mondani. És ha az érdekkörök úgy kívánják, hogy ne a Fidesz, hanem az MSZP nyerjen, akkor ők ott szépen egymás közt elintézik, hogy ne a Fidesz nyerjen, hanem az MSZP.

Mostanában egyre jobban kibújik a szög a zsákból. Mesterházy például kijelentette, hogy Navracsiccsal nagyon jó a személyes nexusuk (ami persze nem gond, mert az ember azzal barátkozik, akivel akar; csak akkor a parlamentben sem folyton háborúzni kéne), Hegedűs Zsuzsa pedig azt mondta, hogy lehet szavazni a Fideszre is, az MSZP-re is, meg bárkire, csak a Jobbikra tilos.

Most már a Fidesznek sem maradt más, mint a lejárató kampány. 2006-ban még azon dőlt el a választás, hogy ki mit ígér, most azon, hogy ki mennyire tudja lejáratni a másikat. Nem is érdekli ezeket, hogy mi lesz a néppel, csak az, hogy a saját zsebükkel mi lesz. Egyelőre programja is csak a Jobbiknak van, és abban az ember tényleg választ talál, ha nem is mindenre, azért lényegesen több kérdésre, mint a többiben.

2010. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17.51: Én is valami ilyesmire gondolok, csak nem merem kijelenteni, mert bizonyítani nem tudom. De több mint furcsa ez a sok elszúrt kampány sorozatban. Ennyire nem lehetnek dilettánsok. Vagy mégis?
2010. jan. 29. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon remélem hogy igen! Csak meg kell nézni a híradót! Ezek a homokozóba valóak, nem a parlamentbe. És ez vonatkozik a többi hatalomban lévőekre is!!!
2010. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ülne átok? Amiket leírtál, azokat a mondatokat a fidesz pártkatonái mondták, akik értelmes, tanult emberek. Én úgy gondolom, hogy ami "kiszalad" a számon, azt a kijelentést vállalom, vagy elnézést kérek, és visszavonom. A politizálás komoly dolog, felelősséget kell vállani a kijelentésekért. Nem átkozódik itt senki sem, az összes párt magának tapossa ki az utat, és rajtunk múlik -szavazókon-, hogy Mi melyik utat válasszuk.
2010. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó, persze az átkot nem szó szerint értettem, csak arra akartam utalni, hogy olyan megmagyarázhatatlanul irracionális jelenségről van szó.
2010. jan. 30. 09:28
 9/9 Hanák József ***** válasza:
67%

Remélem a sok FIDESZ szavazót alkalmazni fogja a sok kínai munkaadó.

O.V. 100000 KÍNAINAK ÍGÉRT VÍZUMOT!! Nem elég munkanélküli van idehaza? Miért kell százezer kínait betelepíteni??


Gondoljuk meg: ha megjelenik itt egy ekkora tömeg, akkor ők is kínai termékekkel fognak foglalkozni (kereskedni, gyártani, eladni), ami árban alatta lesz a magyarnak, így sok magyar vállalkozás mehet csődbe, éppen úgy, ahogy a textiliparunk szűnt meg pillanatok alatt.


Orbán a HírExtra információi szerint komoly ajánlattal érkezett Pekingbe. Amennyiben igazak az információink, akkor Magyarország - a várakozások szerint - leendő miniszterelnöke a Nemzetközi Valutalaptól kapott 25 milliárd dolláros hitelt eladná Kínának, cserébe százezer kínait fogadna be az ország. Azaz százezer kínai kapna nálunk letelepedési engedélyt.

[link]

2010. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!