Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaznál ma?

Kire szavaznál ma?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 22:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%

"tiltanák a kérdésemet"

mármint a válaszomat... (úgy mint ahogy a tiédet kéne!)

2014. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
9%

72 százalékos, nem tudok idegen ősökről, az őseim mind igaz, magyar hazafiak voltak!

és privátban nyugodtan káromkodhatsz nekem egyet, ha ki akarod tombolni magad! nem sértődöm meg!

2014. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%

Nem én írtam neked privátot, nem az én stílusom a káromkodás...

Akkor nem ismered a családfádat (nem a nagyszüleidre gondolok, hanem 5-6-7-8-9 generációra). Már a honfoglaláskor is kevert emberek voltunk. Lengyelekkel meg ugyan mi baja van bárkinek? Főleg egy fiatal DEMOKRATÁNAK?

2014. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Esetleg a FIDESZRE valaki ? :-)
2014. nov. 17. 23:30
 15/30 anonim ***** válasza:
58%
Egy tányér gulyáslevesért bevállalom a Fideszt :D
2014. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
48%
Még mindig a Jobbikra.
2014. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%

Én sajnos elkövettem azt a hibát, hogy kétszer is a Jobbikra szavaztam (2010 és 2014), de azóta már felnyílt a szemem. Gyakorlatilag a Fidesz kistestvére, akik ráadásul még agyamentebbek és még erőszakosabbak lennének a Fidesznél is. Nekem nincs arra szükségem, hogy kilépjünk az Unióból, hogy az ex KGB-s Putyinnal haverkodjunk, és hogy autoriter diktatúrát vezessünk be. Jelenleg nincs olyan párt Magyarországon, akire nyugodt szívvel szavaznék. Ezért is döntöttem amellett, hogy Angliába költözök. Itt élek lassan két éve, és az a célom, hogy megszerezzem a brit állampolgárságot, beilleszkedjek az itteni közösségbe, kiszámítható, normális polgári életem legyen. Nem hangzatos ideológiák vezérelnek, nem vagyok pártfanatikus sem (2006-ban az MSZP-re szavaztam, aztán beláttam, hogy az is tévedés volt). Én kizárólag, békés, nyugodt, és kiszámítható életre vágyom. Nem túlélni, hanem élni akarok! Még ha ennek az is lesz az ára, hogy esetleg már csak látogatóba fogok Magyarországra járni.


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: jelenleg nincs egy olyan párt sem, akire szavaznék.

2014. nov. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
44%
Mivel egyetlen épeszű és kormányképes párt sincs jelenleg Magyarországon, így senkire.
2014. nov. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
14%

72 százalékos a lengyelekkel amúgy semmi bajom, lehet jóbarát a magyar és a lengyel, de ez nem azt jelenti, hogy őket ültetjük városaink, kormányaink élére!

a barátságnak vannak határai!

te is lehet a szomszéddal jó barát vagy, de nem engeded neki, hogy a péznügyeidbe, szokásaidba beleszóljon lakáson belül!

ez pontosan itt is így van!

2014. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
33%

Én fogok is szavazni, nem ma, de vasárnap, Újpesten.

Még gondolkodom, vagy Fidesz, vagy keresek valami esélytelen független jelöltet (van választék, 13-an indulnak a választáson...). Most inkább az utóbbi mellett vagyok.


Ha az ország rövid távú érdekét nézem, akkor a Fideszre szavaznék (ne essetek nekem, komolyan gondolom), és van bennem egy "csakazértis" érzés is, hogy milyen jó lenne pofánverni az EU-t/USA-t, hogy hiába csinálják itt a fesztivált, mi csakazértis visszaadjuk a kétharmadot a kormánynak (mert Újpesten most - részben - ez dől el).


De józan ésszel gondolkodva azért jó lenne figyelmeztetni az oroszokat is, hogy a magyarok nem tolerálják őket, és még a kétharmados Fidesz mögül is kihátrálnak, ha erősödni látják az orosz befolyást. Ezért most inkább nem szavazok a Fideszre. Az LMP-n is gondolkodtam, de annyira vállalhatatlan jelöltet indít Újpesten, hogy nem... amúgy az önkormányzatin rájuk (is) szavaztam.

2014. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!