Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Olvastátok már? Vélemények,...

Olvastátok már? Vélemények, hozzáfűznivalók?

Figyelt kérdés

[link]


a jobbik teljes programja


2010. jan. 18. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szép gondolatok (főleg a III. pont - ökoszociális nemzetgazdaság tetszik, úgy egybe ahogy van)

de olyan érzésem van, ha ők "hatalomra jutnak" a III. pont már nem lesz fontos, csak az hogy hogyan büntessük meg azokat akik "ártottak" az országnak....de legyen ez csak egy kósza érzés :D és valósuljon meg a programjuk ... ha esetleg odáig jutnak... Ámen :D :D

2010. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

16.36.-nak.Na éppen ezért utálják sokan a Jobbikosokat.Aki nem ért velük egyet,azt alpári módon sértegetik,pocskondiázzák.Nem lehet mindenki Jobbikos,ahogy Fideszes vagy MSZP-s sem.

Te pedig egy hülye,primitív,majom agyú,Vona és Morvai imádó,gondolkodni nem tudó pasas vagy! Ez így jobb neked?

Én is tudok sértegetni másokat,ehhez nem kell nagy ész,csak primitív gondolkodás és műveletlenség.

2010. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Na éppen ezért utálják sokan a Jobbikosokat.Aki nem ért velük egyet,azt alpári módon sértegetik,pocskondiázzák."

Ezt te sem gondoltad komolyan...

2010. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem minden jobbikos primitív és műveletlen, ezt kikérem magamnak...én nagyon is művelt és civilizált ember vagyok,mert erre neveltek...és nem szoktam bántani senkit sem, szóban se...a legjobb barátnőm is mszp-s, egy rossz szót nem szóltunk egymásra sosem...
2010. jan. 26. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!