Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mért van az, hogy a sok...

Mért van az, hogy a sok kommunista még hisz az MSZP-ben és rájuk szavaz?

Figyelt kérdés
Most már elegem van...Emberek ezrei mennek tönkre miattuk...
2010. jan. 16. 22:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
Mért lennének az MSZP-sek kommunisták? Egyáltalán tudod mit jelent a kifejezés?
2010. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Mért van az, hogy a sok kommunista még hisz az MSZP-ben és rájuk szavaz?"


A kérdés helyesen: Miért van az, hogy a sok kommunista még hisz a JOBBIK-ban, és rájuk szavaz?


Az MSZP-nek köze nincs a baloldalhoz és a kommunizmushoz. Persze ez neked lehet, hogy újdonság... Ebben az esetben pedig csak annyit tudok javasolni, hogy vedd elő a történelemkönyvet, és nézd meg, mi az a kommunizmus, illetve ezután hasonlítsd össze az MSZP és a JOBBIK jelenlegi politikájával! Meg fogsz lepődni, de nagyon...

2010. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Mintha csak én tettem volna fel a kérdést..:))Ezen már elgondolkodtam én is,de nem értem még miben hisznek a komcsi szavazók???Hisz ők is átlettek b@szva a palánkon,de ők olyanok,hogy inkább "nyomorognak" semmint hogy a Fidesz vagy másik párt vezesse az országot.Szemellenzősök!!!
2010. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A lényeg , hogy a néphülyítés ideje lejárt, hazugságokkal, parttalan ígérgetéssel, ideológiai alapú fröcsögéssel az MSZP nem tudja megfordítani a választói trendet, az egyetlen esélye a valós teljesítmény és annak sikeres kommunikációja lenne, de annak esélyét kb. az öszödi beszéd nyilvánosságra kerülésekor, Gyurcsány minden áron való hatalomban tartásával erre a ciklusra eljátszották.
2010. jan. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha az mszp 2006-ban előrehozott választást tartott volna akkor nem bukott volna akkorát mint most fog. Ez helyett a hülye barmok 2 éve félnek, ijesztgetnek a 2/3-al...
2010. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%

Olvasva az eddigi hozzászólásokat, nekem úgy tűnik, sokan még mindig abban a pártállami tévhitben élnek, hogy egy darab vélemény és egy darab párt van, és mindenki hülye, aki másként gondolkodik. Ha a Fidesz olyan kitűnően kormányzott volna, nem váltották volna le 2002-ben. Ha az MSZP olyan rossz lett volna, nem választották volna őket újra 2006-ban. Igaz, a Fidesz 2002-ben sem volt képes felfogni, hogy mást többen támogatnak, kis híján polgárháborút robbantottak ki a "választási csalás" meg a "haza nem lehet ellenzékben" visítozással. 2006-ban meg beígértek mindent, a 14. havi nyugdíjjal együtt, miközben egyfolytában sírtak, hogy rosszabbul élünk, mint 4 éve.


A demokrácia arról szól, hogy nincsen korlátlan, bebetonozott hatalom. 4 évente választás van, és az lesz kormányon, akire többen voksolnak. Most a Fidesz fog nyerni, elsöprő többséggel. Megszerezte magának a hőn áhított népszerűséget, még ha rá is ment az ország békéje. Az ember azt hinné, hogy a választói ilyenkor örülnek, de mégis megy a mocskolódás és a másik földbe döngölése.

2010. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A Fidesz nyert volna 2002-ben ha bejut a miép, de így az mszp alakított kormányt az szdsz-el. 2006-ben az mszp már akkor is pocsék kormányzását Gyurcsány végtelen ígéretekkel ellensúlyozta gigantikus média hátszéllel. Így nyertek megint.
2010. jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az MSZP szavazói ma nagyrészt olyan emberek,munkásőr nyugdíjasok, akik egész életükben a zsíros-kenyérnél bonyolultabb dologgal nem foglkozak soha.
2010. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Már nem azért,de az MSZP úgy tudott nyerni,hogy mindenfélét igérgetett és a plakátjukon is ez állt MI BETARTJUK A SZAVUNKAT...Óóóó és betartották?:)


Plusz a Fidesz nyerhetett volna ha az MDFel koalíciót köt de Dávid Ibolya az istenért sem akart...A végén már felajánlotta neki Orbán Viktor,hogy ő legyen a miniszterelnök...

2010. jan. 17. 08:27
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért nem tudják elfogadni a Jobbikosok, hogy vannak emberek , akik másként gondolkodnak?
2010. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!